Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała się bez makijażu. Nawiązała do głośnego wpisu

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi refleksjami na ważne dla siebie tematy. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się burza wokół wpisu w którym gwiazda wypowiedziała się na temat mody na brzydotę. Ostatnio na swoim instagramowym profilu Agnieszka pokazała się bez makijażu i odniosła do tamtej sytuacji. "Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami" – napisała. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela odniosła się do wpisu o modzie na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska-Pela to aktorka i tancerka, która w 2010 roku została Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie można ją zobaczyć również w prywatnym wydaniu. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Jakiś czas temu Agnieszka zamieściła post, w którym wyraziła swoje zdanie na temat mody na brzydotę. Wpis wywołał wiele kontrowersji i lawinę komentarzy, a ona sama musiała się zmierzyć z hejtem. Ostatnio na swoim profilu, aktorka dodała zdjęcie bez makijażu. W poście odniosła się do swojego wpisu sprzed kilku miesięcy, jasno podkreślając, że jej słowa zostały źle zrozumiane. Co więcej, dodała, że nie tylko nie ma nic przeciwko pokazywaniu się bez filtrów i makijażu, ale sama niejednokrotnie występowała w wersji sauté.

Oto ja bez makijażu i filtrów. Nie pierwszy i nie ostatni raz tutaj… …i Ci którzy obserwują mnie od dawna, dobrze o tym wiedzą.  Natomiast dalej pogodna i z uśmiechem na twarzy, co odzwierciedla mój stan ducha. Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami. "Uśmiech najpiękniejszym makijażem kobiety" powiedziała Marylin Monroe. Dla mnie kobieta uśmiechnięta emanuje pięknem.  I w takim makijażu z uśmiechu chcę Was tu witać najczęściej! Bo lubię, bo chcę wysyłać do świata pozytywność, bo to radością i dobrem chcę dzielić się z innymi. 

Komentarze fanów Agnieszki Kaczorowskiej-Peli o modzie na brzydotę

Nowy wpis Agnieszki Kaczorowskiej-Peli wzbudził wiele emocji wśród obserwatorów. Pod postem zaroiło się od komplementów dotyczących naturalnego wyglądu aktorki. Wśród komentujących nie brakowało także słów odnoszących się do wpisu o modzie na brzydotę. Fani wyrażali swoje poparcie dla aktorki. "Pięknie wyglądasz w takim wydaniu. Czasem odnoszę wrażenie, że byłam jedną z nielicznych osób, która zrozumiała przekaz tamtego postu i w ogóle nie uznała go za krzywdzący czy kontrowersyjny", "Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to. Nagonka była tak ogromna i obrzydliwie chamska, że strach było się odezwać. Podziwiam Twoją siłę", "Od początku wiedziałam, że w tych słowach nie było wcale tego, co wszyscy na siłę chcieli widzieć Pozdrawiam Cię serdecznie i niezmiennie podziwiam za pracowitość, niezwykły wdzięk i dystans…. Chociaż przypuszczać tylko mogę, ile stresu Cię to kosztowało. Cieszę się, że pokazujesz Twoje radosne i szczęśliwe macierzyństwo, a wsparcie Twego męża widać na każdym kroku!", "Piękno jest w nas. Dlatego tak lubię Twój profil, bo jest piękny - nie tylko estetycznie, ale piękny od serca, co dziś coraz mniej modne. Miłego popołudnia", "Agnieszka, jesteś piękna i wewnętrznie i zewnętrznie! Lubię Ciebie jako Człowieka" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesieŹródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości