Gwiazdy

Agata Młynarska w szpitalu. "Nie ma szans, żebym się poddała"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Niedawno trafiła do szpitala. Swoich fanów poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co dolega lubianej dziennikarce? Jak się obecnie czuje?

Agata Młynarska trafiła do szpitala

Agata Młynarska zaliczana jest do jednych z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na swoich profilach porusza nie tylko tematy zawodowe, ale dzieli się również z fanami swoim życiem prywatnym. W najnowszym wpisie poinformowała, że ma poważne kłopoty ze zdrowiem i trafiła do szpitala.

W zamieszczonym na Instagramie poście wyznała, że przez ostanie dwa tygodnie w pracy była non stop, a to pociągnęło za sobą przykre konsekwencje. - Znów szpital, znów wpadka - napisała. Na szczęście dziennikarka trafiła pod opiekę "fantastycznego zespołu dziewczyn z łódzkiego szpitala, który zdziałał cuda". -Jestem na prostej - zapewniła.

Agata Młynarska podkreśliła, że "nie ma szans, żeby się poddała". - I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć. Spotkały się dwie twarde przeciwniczki! - stwierdziła.

Dziennikarka wyznała też, że obecnie czuje się znacznie lepiej i zapowiedziała, że niedługo wróci do pracy. - 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie - "tak się bawi, tak się bawi stolica!" Bo WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu. Bibi nie odpuści! - napisała.

Zobacz wideo: Agata Młynarska o cielesności

Agata Młynarska o cielesności
Agata Młynarska o cielesności Agata Młynarska w szczerej rozmowie o cielesności Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Agata Młynarska w szpitalu. Co dolega dzienniakarce?

Dziennikarka trafiła do szpitala z powodu astmy. Schorzenie to nazywane również dychawicą oskrzelową, to przewlekłe zapalenie oskrzeli, które prowadzi do ich niekontrolowanego skurczu. Do najbardziej charakterystycznych objawów astmy należą: świszczący oddech, duszność, uczucie ucisku w klatce piersiowej oraz kaszel o różnym nasileniu. Mimo że medycyna nie potrafi całkowicie wyleczyć astmy, to dzięki wczesnemu rozpoznaniu i odpowiedniemu leczeniu nad chorobą można zapanować, a pacjenci mogą prowadzić zupełnie normalne życie.

Choć astmę rozpoznaje się głównie u dzieci, to jak mówią lekarze, schorzenie może się rozwinąć u każdego. Z szacunków Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że na astmę choruje około 235 milionów osób na świecie.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości