Gwiazdy

Agata Młynarska o życiu w Hiszpanii. "Po raz pierwszy nie mam planów"

Gwiazdy

Miała wyjechać na dwa tygodnie, została pół roku. Agata Młynarska opowiedziała Dorocie Wellman o tym, jak żyje się jej w Hiszpanii, za kim tęskni i kto stał się jej nową miłością. Zobaczcie rozmowę.

Agata Młynarska – życie w Hiszpanii

Agata Młynarska pół roku temu wyjechała na dwa tygodnie do Hiszpanii. Jak mówi, zabrała tylko jedną walizkę i kilka ubrań. Czy dziennikarka zamierza wrócić do Polski?

Moja odpowiedź od pół roku brzmi: nie wiem. Po raz pierwszy nie mamy planów (...) Prawda jest taka, że jak tylko będzie możliwe, to z radością z mężem wrócimy. Ale my jesteśmy starym-młodym małżeństwem i pomyśleliśmy sobie, że być może to, że wszystko się wokół zamknęło, a my jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, jako stare konie, to jest dla nas jakaś nowa propozycja na życie i może spróbujemy pożyć trochę w innym miejscu

- opowiada.

Inne miejsce zamieszkania nie oznacza jednak zawodowej stagnacji. Agata Młynarska wciąż aktywnie działa jako dziennikarka. - Cały czas na Instagramie TVN Style i na YouTube’ie TVN Style spotykam się z fantastycznymi kobietami. Od niedawna spotykam się na Instagramie Fundacji TVN. Miałam już pierwsze spotkanie z szefową fundacji, Kasią Kolendą-Zaleską, która opowiadała o planach fundacji, ponieważ wspólnymi siłami musimy wybudować jedyny w Polsce szpital psychiatryczny dla dzieci i młodzieży – tłumaczy.

Agata Młynarska tęskni za rodziną

W Hiszpanii jest piękna pogoda, zachwycające widoki i wspaniali ludzie. Ale nie ma całej rodziny. Rodziny, której Agacie Młynarskiej bardzo brakuje. - Kiedy doświadczyliśmy tego zamknięcia, niemożność kontaktowania się z moimi wnuczkami jest torturą najwyższego rzędu (…) Moja tęsknota za domem rodzinnym, za dziećmi, wnuczkami jest tak ogromna, że miałam tutaj parę trudnych momentów – wspomina dziennikarka.

Wtedy Agata Młynarska postanowiła, że musi coś zrobić. - Nie mogę siedzieć w szlafroku, w piżamie cały dzień. Zaczęłam szukać możliwości kontaktu fizycznego. Wylądowałam w najbliższym schronisku dla zwierząt i zainstalowałam się jako wolontariuszka. Zaczęłam wyprowadzać te psy na spacer – opowiada. Na wyprowadzaniu się jednak nie skończyło. Jak Sabio stał się kochanym pupilem dziennikarki? Zobacz całą rozmowę.

Zobacz też:

Agata Młynarska i Piotr Kraśko wspierają Fundację TVN. Ty też możesz pomóc w budowie Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży

Aktorki oszukane na milion złotych. Na celowniku przestępców była m.in. Lara Gessler. "Parę osób zostało zastraszonych"

Agata Młynarska świętuje 7. rocznicę ślubu i zapowiada: "Nie wypuścimy tego szczęścia"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Monika Nasternak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości