Gwiazdy

Agata Młynarska komentuje przepis na leczniczy rosół

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Agata Młynarska

W Internecie i prasie znaleźć możemy zaskakujące informacje. Jedną z perełek wyłowionych w gazecie podzieliła się w sieci Agata Młynarska. Słyszeliście kiedyś o uzdrawiającym rosole na wodzie święconej?

Agata Młynarska znalazła przepis na uzdrawiający rosół

Agata Młynarska dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie publikuje posty dotyczące nie tylko życia zawodowego, ale także prywatnego. Niedawno pokusiła się o wstawienie zdjęcia jednej z gazet. Nie bez powodu, niecodzienny artykuł dotyczący leczniczego rosołu robi wrażenie. Jak się okazuje, tajnym składnikiem uzdrawiającej, typowo polskiej zupy jest woda święcona. To właśnie na niej należy sporządzić bulion, który uchroni nas przed chorobami.

- Rosołem w COVID! Co tam szczepienia! A rosołek dobra rzecz - napisała dziennikarka, dodając hasztagi #niewiemcopowiedzieć #opadająmiręce.

Lek na COVID-19 dostępny w Polsce od połowy grudnia
Lek na COVID-19 dostępny w Polsce od połowy grudnia Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak o lekach na COVID-19 Źródło: Dzień Dobry TVN

Hanna Lis i Qczaj skomentowali przepis na uzdrawiający rosół

Pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wobec takiej treści nawet trudno przejść obojętnie, gdyż pomysły niektórych ludzi potrafią szokować. Głos w tej sprawie zabrała m.in. Hanna Lis, która stwierdziła: "Bywa gorzej. Niektórzy zażywają kąpieli w boraksie. Przy boraksie (środek do udrożniania rur) rosołek to pan Pikuś". Qczaj z kolei dodał żartobliwie "To się dopiero nazywa siła pozytywnego myślenia. Rozumiem, że na łożu śmierci podawana dożylnie? Nie daj Bóg, makaron żyły pozatyka".

Swoją opinię wyrazili także fani Agaty Młynarskiej. Wszyscy zgodnie przyznali, że zupa przeciw COVID jest wymysłem, który nie ma pokrycie w rzeczywistości. - "A czy jak kobieta zrobi nasiadówkę w święconej wodzie, to będzie pewność, że urodzi zdrowe dziecko??" – dodała jedna z internautek. - "Na egzorcyzmy salceson to na covida rosół" – dodała kolejna.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości