Hanna Lis

  Łukasz Jemioł to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów, który tworzy stylizacje dla wielu rodzimych gwiazd. W Dzień Dobry TVN opowiedział o kulisach powstawania kreacji dla Magdy Gessler, Małgorzaty Sochy, Aleksandry Kwaśniewskiej, Jolanty Kwaśniewskiej oraz Hanny Lis.

  W Internecie i prasie znaleźć możemy zaskakujące informacje. Jedną z perełek wyłowionych w gazecie podzieliła się w sieci Agata Młynarska. Słyszeliście kiedyś o uzdrawiającym rosole na wodzie święconej?

  Hanna Lis zwiedziła już wiele miejsc na świecie i niejedno widziała. Tymczasem i jej, i innym podróżnikom pandemia zweryfikowała "nieco" plany. Zarówno 2020, jak i (przynajmniej do tej pory) 2021 r. przesiedzieliśmy statystycznie częściej na kanapie niż w samolocie. W najnowszym poście dziennikarka zwróciła się bezpośrednio do tych, którzy jak ona są "nomadami".

  Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zostało opublikowane. 22 października 2020 r. sędziowie uznali, że prawo do usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą. Publikacja uzasadnienia po blisko stu dniach od ogłoszenia decyzji TK wywołała kolejne uliczne protesty. Głos w tej sprawie zabrało także wiele gwiazd.

  Hanna Lis nie może się już doczekać, aż pandemia koronawirusa ustąpi. Zresztą trudno się jej dziwić. Marzenia dziennikarki dotyczące powrotu do normalności podziela wielu jej fanów. Lis, po bardzo traumatycznych przeżyciach, marzy o przyziemnych sprawach.

  Hanna Lis podzieliła się w sieci smutną informacją. 4 września dziennikarka pożegnała swoją mamę, Aleksandrę Stampf’l-Kedaj. W mediach społecznościowych Hanna opublikowała zdjęcie z przeszłości i opatrzyła je poruszającym opisem: "Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo".

  Hanna Lis w mediach społecznościowych poprosiła internautów o modlitwę, dobre myśli i trzymanie kciuków za jej mamę. Co się wydarzyło?

  O oszustwie, którego ofiarą padła jej mama, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała Hanna Lis. Jak skończyła się ta sprawa? Zobaczcie. Hanna Lis: "Ta firma powinna też Państwu przyznać rację i rozwiązać z Państwem umowy zawarte z naruszeniem prawa"!

  Hanna Lis w emocjonalnych wpisach zamieszczonych w internecie podzieliła się informacją na temat przykrego zdarzenia, którego doświadczyła jej mama. Otóż seniorka została naciągnięta przez osobą podszywającą się pod znaną firmę telekomunikacyjną. Sprawa nie jest odosobniona - ofiarami podobnych oszustw padają w Polsce inne starsze osoby. Jak się ustrzec przed takimi wyłudzeniami? O szczegółach sprawy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z adwokat Elizą Kuną i dr Mariuszem Sokołowskim z Katedry Nauk o Bezpieczeństwie UW.

  Są kobiety, które w kwestii stylu radzą się swoich mam. Czy należą do nich: Julia Kamińska, Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Agnieszka Włodarczyk, Patrycia Kazadi i Hanna Lis. Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na czerwonym dywanie trzeba wyglądać idealnie w każdym calu - nic nie uniknie czujmy oczom fotoreporterów i obiektywom ich aparatów. Co i czy w ogóle gwiazdy jedzą przed wielkim wyjściem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała o to Katarzynę Warnke i Hannę Lis.

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Na premierze teledysku do najnowszej piosenki Leszka Stanka "In blue" pojawili się miedzy innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Michał Piróg, Antek Smykiewicz, Hanna Lis, Łukasz Jemioł i Tomasz Ciachowski. Za co cenią piosenkarza? I jak tego wieczoru czuł się sam gwiazdor?

  Hanna Lis ma dwie córki - Julkę i Anię. Ile mają lat? Czy dziennikarka spędzi z nimi Dzień Dziecka? Czy Hannę martwi wyjazd starszej córki na studia? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Hanna Lis brała udział w poprzedniej edycji Azja Express w parze z Łukaszem Jemiołem. Jakie rady ma dla nowych uczestników programu? Powtórzyłaby azjatycką przygodę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakie diety gwiazdy stosują na wiosnę? Na pokazie Łukasza Jemioła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to samego projektanta i obecne tam gwiazdy: Małgorzatę Sochę, Hannę Lis, Małgorzatę Rozenek, Maję Sablewską i Sarę Boruc. Jak myślicie, która z nich: na diecie je chrupkie pieczywo z twarogiem / jest z przymusu na diecie bez przypraw / po prostu je zdrowo / uważa, że podstawą jest śniadanie / stara się oczyścić organizm za pomocą diety bez glutenu i laktozy, ale ma słabą wolę? Przed obejrzeniem materiału spróbuj dopasować nazwisko do żywieniowych "wyznań". :)

  Czy znały i lubiły się już przed programem Azja Express? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźniach, które nawiązały się podczas azjatyckiej przygody opowiedziały nam Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis. Czy konkurują ze sobą w showbiznesie czy raczej wzajemnie się wspierają?

  Hanna Lis porzuciła karierę w mediach informacyjnych. Postanowiła zmienić swoje zawodowe życie o 180 stopni i... poprowadzić własny program podróżniczo-kulinarny "Bez planu". Czy jej nowe wcielenie spodobało się publiczności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała ją, jak podróżuje się bez planu.

  Podczas sesji zdjęciowej na okładkę magazynu Cosmopolitan, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z gwiazdami Azja Express: Hanną Lis, Małgorzatą Rozenek. Co łączy wszystkie Panie? Jak radzą sobie w trudnych chwilach i czyja ciąża magnetyzuje wszystkie polskie media? Zobaczcie!

  Hanna Lis i Łukasz Jemioł zakończyli swoją azjatycką przygodę. Jak uczestnictwo w "Azja Express" wpłynęło na ich przyjaźń? O trudach podróży opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Ostatnio w życiu Hanny Lis nastąpiło sporo zmian. Rozstała się ze stacją, w której prowadziła jeden z programów informacyjnych i wzięła udział w Azja Express. Ma przed sobą także inne wyzwania. Jakie? Powiedziała o nich dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.