Gwiazdy

Adriana Kalska promienieje na planie czołówki nowego serialu TVN7. Fani są zachwyceni urodą aktorki

Gwiazdy

materiały prasowe

Już jesienią na antenie TVN7 zadebiutuje nowy serial codzienny pt. "Papiery na szczęście". Główną rolę gra w nim Adriana Kalska, która w mediach społecznościowych pokazała właśnie zdjęcia z planu czołówki do produkcji. Fani nie przestają jej komplementować.

Adriana Kalska w nowym serialu TVN7

"Papiery na szczęście" to produkcja oparta na autorskim pomyśle stacji TVN7. Adriana Kalska wciela się w Martę - żonę znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w maju 2021 roku w Krakowie. Teraz ekipa spotkała się na planie czołówki, która rozpoczynać będzie każdy odcinek. Choć na zdjęciach promocyjnych Kalska prezentuje się w blond włosach, czołówkę nagrywała jako brunetka, czyli tak, jak kojarzy ją większość telewidzów.

Aktorka pokazała fotografie, na których jest ubrana w różową sukienkę z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem. Fani od razu zauważyli, że Adriana promienieje. "Przepięknie", "Jest Pani jedną z najpiękniejszych polskich aktorek", "Jak zawsze the best", "Pięknie Pani Ado! Promienieje Pani. Oby tak dalej" - czytamy.

"Papiery na szczęście" - o czym jest serial?

Marta (Adriana Kalska) odchodzi od męża piłkarza i zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Serial trafi na antenę oraz na platformę Player.pl już jesienią. W rolach głównych, obok Adriany Kalskiej, zobaczymy Jakuba Sasaka (Adam) oraz Mateusza Kmiecika (Kris).

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń.

Zobacz wideo: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem zawodowo i prywatnie

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości