Gwiazdy

Ada Fijał żartuje ze swoich umiejętności kulinarnych: "Ratunku!"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Ada Fijał jest aktorką znaną z filmów, seriali i pracy w teatrze. Wydała także swój solowy album. Największą popularność przynosi jej jednak charyzma i dowcip, który uwielbiają zwłaszcza fanki artystki. Tym razem gwiazda postanowiła zażartować ze swoich umiejętności kulinarnych.

Kariera Ady Fijał

Ada Fijał jest aktorką i osobowością medialną. Dwukrotnie uczestniczyła w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wydała też solowy album - nie określa się jednak jako piosenkarka. Współpracowała z Fundacją Starego Teatru w Krakowie i Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Od 2018 roku prowadziła program "Stylowa Odnowa" w TVN Style.

Zagrała między innymi charakteryzatorkę w filmie "Planeta singli" oraz sprzedawczynię w "Narzeczonym na niby". Dubbingowała także mamusię Melody w bajce "Pinokio". Prywatnie związana jest z Piotrem Walczyszynem. W 2014 roku urodził im się syn, Antonii. Aktorka chętnie udziela się także na Instagramie, gdzie śledzi ją już blisko 180 tys. osób.

Zobacz video: Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer" W rozmowie z Sabiną Ziębą znana ze swoich kolorowych stylizacji aktorka opowiedziała o ulubionych ubraniach i trendach na jesień 2021. Źródło: Dzień Dobry TVN

Ada Fijał żartuje ze swojej kolacji

Fani uwielbiają Adę Fijał za jej poczucie humoru i dystans do siebie. Na Instagramie artystka lubi publikować zabawne zdjęcia i filmy. Tym razem wrzuciła krótkie nagranie, na którym siedząc przed telewizorem trzyma talerz z parówkami, ketchupem i kromką chleba. Na ekranie natomiast rozanielona Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne rewolucje" mówi: "No cóż. Niebanalne, twórcze, kreatywne, artystyczne, uduchowione".

"Ja po super kolacji u znajomych, następny weekend ja gotuję! Ratunku! Wrzućcie jakieś proste przepisy plssss!" - - napisała Ada.

Komentarz pod filmem aktorki zamieściła między innymi rozbawiona nagraniem prezenterka Ewa Wachowicz: "W punkt!". Fani żartobliwie dzielą się łatwymi przepisami: "Może jajko na miękko?", "Polecam parówki i pajdę chleba z ketchupem" - piszą internauci.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości