Gwiazdy

"40 kontra 20". Beata nową faworytką Roberta? Wieczorna eliminacja będzie miała zaskakujący finał

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kolejny dzień finałowego tygodnia i kolejna eliminacja. Po odejściu Lindy, w programie "40 kontra 20" emocje biorą górę. Teraz już żadna z pań nie może być pewna swojej przyszłości. Robert i Bartek znów staną przed trudnym wyborem. Która z uczestniczek będzie musiała opuścić grecką willę?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 39. odcinku?

W programie zostało już tylko sześć kobiet. Różni je wszystko, ale łączy jedno - walczą o tych samych mężczyzn. Robert postanowi spędzić cały dzień u boku Kingi. Oboje chcieli się przekonać, jak wyglądałaby ich relacja w prawdziwym życiu. Z kolei Bartek poświęci czas Agacie. Po wspólnym treningu i medytacji zaczną rozmawiać na intymne tematy. Jak zareaguje Patrycja, gdy dowie się, że dyskutowali o seksie i poprzednich partnerach?

Tymczasem reszta pań zostanie wysłana do SPA, gdzie poddadzą się relaksującym masażom i upiększającym zabiegom. Beata zaczyna wychodzić na prowadzenie i coraz bardziej angażuje się w relację z przystojnym 43-latkiem. Czy lekcja tańca sprawi, że jeszcze bardziej będą mieli się ku sobie?

"40 kontra 20". Kolejna kobieta odpadnie z programu

Rywalizacja o względy panów staje się coraz bardziej zaciekła. Wieczorem przyjdzie czas na eliminację. Im bliżej finału, tym trudniej Robertowi i Bartkowi podjąć decyzję o tym, która z uczestniczek powinna wrócić do domu.

Czy wybory Roberta i Bartka będą ostateczne? A może nieoczekiwany zwrot akcji w ostatniej chwili zmieni sytuację i odwróci los jednej z kobiet? O tym przekonacie się w najnowszym odcinku.

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Taniec Roberta i Beaty. Coraz bardziej mają się ku sobie?

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości