Gwiazdy

"40 kontra 20". Singielki w bieliźnie zatańczyły dla Tomka. Zabawa zakończyła się płaczem

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tom zdenerwował się na Natalię. Dlaczego?
Tom zdenerwował się na Natalię. Dlaczego?
wideo 2/4

Dziewczyny zorganizowały dla 28-letniego Tomka sensualny pokaz tańca. Z pozoru niewinna rozrywka z odrobiną pikanterii okazała się być iskrą, która rozpaliła nie ogień namiętności, lecz żarliwą kłótnie. Dlaczego ostatecznie to 44-letni Tom zaczął krzyczeć, a Natalii popłynęły łzy?

"40 kontra 20". Co się wydarzyło w 15. odcinku?

W greckiej posiadłości pojawiła się nowa singielka. To 21-letnia Sandra z Dębicy, studentka psychologii. Uwielbia aktywność fizyczną oraz podróże. Szuka mężczyzny, z którym mogłaby dzielić swoje pasje. W relacjach z mężczyznami nie istnieje dla niej różnica wieku, więc mają u niej szansę zarówno 44-letni Tom, jak i 28-letni Tomek. Uczestniczka szybko zaaklimatyzowała się w programie i nawiązała nić porozumienia z dziewczynami. Jedynie Dżoana poczuła się zazdrosna o młodszą od siebie koleżankę.

Sandra - nowa uczestniczka "40 konta 20" Źródło: materiały prasowe

Tom zabrał Izę i Natalię na wyjątkową randkę - romantyczny rejs jachtem. To była dla nich doskonała okazja, by lepiej się poznać i odkryć nieznane dotąd cechy charakteru. W tym samym czasie panie w willi i na glampingu nie próżnowały. Joanna, nauczycielka tańca, stworzyła sensualną choreografię dla wszystkich uczestniczek. Singielki przebrały się w bieliznę, ale okryły się zwiewnymi szlafrokami, by całkowicie nie odsłaniać ciała i zachować odrobinę tajemniczości. W takich strojach zaprezentowały się Tomkowi.

Emocjonujący wieczór w "40 kontra 20".

Gdy dziewczyny pląsały przed 28-latkiem, Tom, Iza i Natalia wrócili z randki. Byli zaskoczeni tym, co się tam dzieje. Iza i Natalia postanowiły, że one też odzieją się w seksowną bieliznę i zatańczą dla Toma. Jak wypadł ich pokaz? Większość dziewczyn uznała, że dwie singielki były zbyt wyzywające. Również 44-latek poczuł się zakłopotany tą sytuacją. Zabrał je do willi na poważną rozmowę.

- Zadam ci tylko jedno pytanie - powiedział Tom do Natalii. - Czy w takiej bieliźnie chodzimy przed każdym i pokazujemy ją wszędzie? Ja rozumiem, że to była zabawa, ale każda zabawa musi być z jakimś smakiem. Nie ubrałaś nic na siebie oprócz tego skąpego stroju - podkreślił stanowczym głosem 44-latek.

- Nie miałam nic innego - odpowiedziała Natalia i zaznaczyła, że Tom nie ma prawa na nią krzyczeć.

44-latek przeprosił za swój ton, ale przyznał, że nie spodobało mu się zachowanie Natalii. - Nie zabieram cię na żadną randkę. Nie chcę już żadnej randki z tobą. Skończyłem. Dobranoc - skwitował.

Jaki będzie finał tej sytuacji? Czy relacja Toma i Natalii to już przeszłość? Tego dowiemy się w następnym odcinku.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości