Gwiazdy

Fani, którzy stracili głowę dla idoli. Niektóre zachowania zdumiewają

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Znane osobistości mogą pochwalić się wiernymi i oddanymi fanami. Niestety nie wszyscy wielbiciele potrafią zachować zdrowy rozsądek, gdy chodzi o ulubioną gwiazdę. Te historie pokazują, że wielu z nich skoczyłoby za idolem w przysłowiowy ogień.

Niepokojące zachowania fanów

Każda osoba publiczna ma grupę oddanych i wiernych fanów. Ich zachowania potrafią być zaskakujące, o czym przekonało się wiele gwiazd. W studiu Dzień Dobry TVN nasza reporterka Sandra Hajduk-Popińska przygotowała dla widzów kilka mrożących krew w żyłach historii.

Jedna z nich przydarzyła się amerykańskiej wokalistce Dolly Parton. - Pewnego dnia otworzyła drzwi, a na jej wycieraczce leżało niemowlę - opowiada reporterka. - Miało karteczkę z napisem "Jolene", nawiązujące do przeboju artystki. To dziecko zostawiła mama, która oddała je w hołdzie artystce - dodaje.

Idol ponad wszystko

Niepokojących zachowań ze strony fanów doświadczyła też wokalistka Jessie J. Artystka w 2011 roku uszkodziła sobie nogę i nie mogła koncertować. Wówczas jedna z jej wielbicielek zdecydowała się na drastyczny krok. - Też uszkodziła sobie nogę. Nagrała wideo, w którym stwierdziła, że chce być taka, jak Jessie - opowiada Sandra.

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Justina Biebera. Nie od dziś wiadomo, że piosenkarz może poszczycić się oddanymi fan clubami. Jedna z wielbicielek muzyka postanowiła obciąć sobie kilka pasm włosów, które ocierały się o włosy piosenkarza, gdy robiono im wspólne zdjęcie. - Taka pamiątka po spotkaniu z Justinem - podsumowuje reporterka Dzień Dobry TVN.

Więcej historii gwiazd poznasz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości