Gwiazdy

Pierwszy wspólny wywiad Michała Milowicza i jego narzeczonej. Kiedy się zaręczyli? [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kim jest ukochana Michała Milowicza?
Kim jest ukochana Michała Milowicza? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Michał Milowicz jest szczęśliwie zakochany. Choć związek z Katarzyną Kędzierską trwa już od kilku lat, to dopiero niedawno ich miłość wyszła na jaw i dowiedziały się o niej media. Aktor oraz jego partnerka odwiedzili Dzień Dobry TVN i to właśnie w naszym programie ogłosili, że są zaręczeni. Jak wyglądało to wyjątkowe wydarzenie?

Michał Milowicz i Katarzyna Kędzierska - historia związku

Michał Milowicz i Katarzyna Kędzierska są razem od 5 lat. Aktor jest o 13 lat starszy od swojej ukochanej, ale w ich przypadku wiek nie gra żadnej roli. Nadają na tych samych falach i, jak przyznają, świetnie się uzupełniają. On jest szalony i przebojowy, a ona stonowana i spokojna.

- Poznaliśmy się w Teatrze Buffo na 25-leciu. To by taki moment integracji widzów z aktorami. Ja byłam z siostrą. Po tej części artystycznej, oficjalnej był bankiet. Michał mnie zauważył. Podszedł do mnie, zjawił się nagle i jakoś tak dalej poszło - powiedziała Katarzyna Kędzierska.

Dlaczego dopiero po 5 latach związku zdecydowali się ogłosić publicznie, że się kochają?

- Nie chowaliśmy się. My się nie eksponowaliśmy. Może tak w skrócie powiem. Były burze, były róże i zmagania małe, duże. Potem nagle pojaśniało, do Tajlandii nas wywiało i radością posmyrało. To meandry naszej przyjaźni, naszego związku i w pewnym momencie postanowiliśmy, że pokażemy naszą radość i uśmiech po prostu - przyznał Michał.

Kędzierska na co dzień pracuje w banku. Czy wejście do show-biznesu, w którym od lat funkcjonuje jej partner, było dla niej trudne?

- Nie, ten świat trochę mnie ciekawi. To, że jesteśmy z dwóch różnych światów, nas inspiruje, motywuje. Jest ciekawie. Dopełniamy się. Ja jestem bardziej taka spokojna, stonowana. Michał jest szalony, jak wszyscy wiemy - podkreśliła Kasia.

Michał Milowicz oświadczył się Katarzynie Kędzierskiej

Andrzej Sołtysik zapytał zakochaną parę, czy są już po zaręczynach. Milowicz i Kędzierska w Dzień Dobry TVN ogłosili radosną nowinę.

- Były zaręczyny. To miała być nasza tajemnica, ale wyszło teraz wszystko na jaw. Michał padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody. Też byliśmy wtedy w Tajlandii, to było około dwóch lat temu - zdradziła Kasia.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Michał i jego narzeczona spędzą je razem już po raz piąty. Wydarzenie będzie wyjątkowe, bo zorganizują przyjęcie w swoim domu.

- Zapraszamy rodzinę z obydwu stron. Będę mogła się wykazać kulinarnie. Strasznie się cieszę, że będziemy mogli ich ugościć - podkreśliła Kędzierska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości