Gwiazdy

Céline Dion jest nieuleczalnie chora. Opublikowała poruszające nagranie. "Boli mnie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Céline Dion poinformowała w mediach społecznościowych o problemach ze zdrowiem. Gwiazda cierpi na nieuleczalną chorobę, która utrudnia jej chodzenie i co za tym idzie również śpiewanie. O szczegółach opowiedziała we wzruszającym nagraniu na Instagramie. 

Céline Dion szczerze o chorobie

Céline Dion jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Gwiazda może pochwalić się rzeszą fanów, również w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 6 milionów osób. To właśnie tam artystka podzieliła się bardzo ważną informacją dotyczącą jej zdrowia.

Jak tłumaczy w Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska, Celine opublikowała poruszające nagranie, w którym wyznała, że cierpi na zespół sztywności uogólnionej. To nieuleczalna choroba, dotykająca średnio jedną na milion osób.

- Polega ona na tym, że sztywnieją, kurczą się mięśnie. Utrudniają chodzenie, a co za tym idzie śpiewanie - tłumaczy reporterka.

Co dalej z karierą Céline Dion?

Piosenkarka wyjaśniła, że robi wszystko, co może, aby dojść do siebie. Podziękowała fanom za wsparcie, jakie okazują jej za pomocą mediów społecznościowych. - Bardzo trudno jest mi stawić czoła tym wyzwaniom i mówić o wszystkim, przez co przechodziłam - wyjaśniła gwiazda.

W trosce o swoje zdrowie Céline musi zawiesić też działalność muzyczną. '

- Boli mnie, gdy muszę wam to powiedzieć, że nie będę gotowa na wznowienie mojej trasy po Europie w lutym - podsumowała w oświadczeniu.

Więcej na ten temat w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości