Gwiazdy

Co się wydarzy w premierowych odcinkach 19+? Padną poważne oskarżenia

Gwiazdy

TVN 7 / player.pl

Fani serialu "19+" z pewnością nie będą rozczarowani. Nadchodzące odcinki przyniosą liczne zwroty akcji. Czy przygotowania do ślubu Kai i Frodo pójdą jak z płatka i kto pracuje w tym samym miejscu? To wszystko okaże się już wkrótce.

Nowe odcinki 19+

W najbliższym tygodniu widzowie zobaczą premierowy 607 odcinek serialu. Kaia i Fordo planują ślub, jednak ich wyobrażenia o tym, jak powinna wyglądać uroczystość znacznie się od siebie różnią. Ona marzy o bajkowym przyjęciu, on zastanawia się skąd wziąć na nie pieniądze. Chcąc sprostać wymaganiom przyszłej żony, trafia do nietypowego miejsca pracy, gdzie dochodzi do nieoczekiwanego spotkania.

Małżeństwo Anety zostanie wystawione na poważną próbę. Mecenas Pawlak będzie musiał zmierzyć się z bardzo poważnymi oskarżeniami. Czy ich związek jest na tyle silny, aby stawić czoła przeciwnościom?

Gdzie oglądać 19+?

Widzowie pokochali opowieść o grupie przyjaciół, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłym życiu i muszą zderzyć się nielukrowaną rzeczywistością. I tak Frodo przez przypadek oświadczył się Kai i brnie w kuriozalne małżeństwo. Miłosny trójkąt Wojtek - Lena - Iwona staje się coraz bardziej skomplikowany i wygląda na to, że nie obędzie się bez ofiar. A Aneta stanie przed pytaniem, czy jest w stanie uwierzyć w niewinność męża.

Hitowy serial jest emitowany na antenie TVN 7 od poniedziałku do czwartku o 19:00. Wszystkie odcinki są dostępne również na platformie player.pl.

Zobacz też:

Filmy na majówkę z muzyką w roli głównej. Poleca Anna Wendzikowska

Dlaczego dzieci zatajają przed nami prawdę, chociaż tego nie chcą? "Kłamaniu dziecka jesteśmy też winni jako rodzice"

Ksiądz żądał dopłaty za komunię. Sprawdziliśmy, ile trzeba wydać na tę uroczystość

Zobacz wideo: Zakochali się na planie serialu „19+”

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości