Gwiazdy

Nowy sezon „19+”. Gwiazdy serialu o pracy na planie oraz wspólnym życiu  

Gwiazdy

Nowy sezon „19+”. Gwiazdy serialu o pracy na planie oraz wspólnym życiu  

Na antenie TVN7 startuje kolejny sezon „19+”. Gwiazdy serialu - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał - opowiedzieli w naszym studiu o planowanym ślubie i o tym, jak wygląda praca na planie.

Nowe odcinki programu o młodych dorosłych zamiast w TVN wyświetlane będą na antenie TVN7, tuż po serialu „Szkoła”. Po programie emitowany będzie pierwszy sezon kultowego na całym świecie „Hotelu Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał w życiu i na ekranie

Małgorzata Heretyk gra w serialu „19+” Melanię - zwariowaną i kolorową dziewczynę, która przyjaźni się ze wszystkimi bohaterami i lubi angażować się w cudze sprawy. Jej bohaterka prowadzi salon paznokci oraz blog, na którym opowiada o swoich przyjaciołach i różnych perypetiach. Z kolei postać, w którą wciela się Ernest Musiał, ma na imię Arek i jest wesołym chłopakiem. Kocha swoją rodzinę i stanowi wzór do naśladowania.

Mimo że w serialu nie są parą, w prawdziwym życiu tworzą szczęśliwy i udany związek. Ich zaręczyny wzbudziły absolutną sensację na YouTube i Instagramie. Ślub odbędzie się jeszcze w tym roku, pod Krakowem. Przygotowania do ceremonii idą pełną parą.

Plusem tego wszystkiego jest to, że spotkaliśmy się na planie serialu, więc najpierw poznałam jego [serialową] żonę, a potem jego. Od początku wiemy, z czym ten zawód się wiąże

 – powiedziała Małgorzata Heretyk, aktorka „19+”.

Zdaniem Ernesta fakt, że pracują w tym samym zawodzie stanowi ułatwienie, a nie przeszkodę. Oboje mają do siebie dużo szacunku i zaufania.

Decydując się na to, żeby być razem, wiedzieliśmy, na co się piszemy. Są takie sceny, jakie są. Fajne jest to, że my to rozumiemy, ponieważ jesteśmy w tej samej pracy

 – stwierdził Musiał.

„19+” – o czym jest serial?

„19+” to polski serial dokumentalny opowiadający o wkraczających w dorosłość absolwentach klasy maturalnej. Historia skupia się na grupie przyjaciół, która dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłość. Niektórzy zaplanowali już całą swoją przyszłość, a inni wciąż poszukują swojej drogi. Jak potoczą się ich losy? 

Pierwszy odcinek kolejnego sezonu będzie miał swoją premierę w TVN i TVN7 o godzinie 19.00.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Odwiedziliśmy plan „19+”. Zobacz rozmowę z gwiazdami hitowego serialu 

Poznali się na planie serialu 19+. Jak narodziło się ich uczucie?

Grażyna Wolszczak o synu: "Halo panny, towar gorący!"

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0