Gorące tematy

Rozmowy ze światowymi gwiazdami, 1200 materiałów i relacji na żywo. Za nami kolejny sezon Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Michał Malinowski
Kolejny sezon z Wami za nami!
Kolejny sezon z Wami za nami!Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W minionym roku przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN ponad 1200 materiałów i relacji na żywo. Z kamerami odwiedziliśmy Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę. Rozmawialiśmy z Lady Gagą, Danielem Craigiem i wiele innymi światowymi gwiazdami. Byliśmy tam, gdzie działy się rzeczy ważne.

Trudne momenty

Najpierw pandemia, a później wojna. Ostatnie miesiące nie były łatwe także dla naszych dziennikarzy. To oni przekazywali naszym widzom na bieżąco, co dzieje się w kraju i na świecie.

- Najlepszym rozwiązaniem na tę sytuację było działanie. Dzień Dobry TVN stało się działaniem nie tylko na antenie, ale także poza nią. Nasz program nie został obojętny wobec tej sytuacji i nie zostaje do tej pory - stwierdziła Dorota Wellman.

Wzruszające chwile

Nasi prowadzący niejednokrotnie mierzą się z ogromnymi emocjami. A wszystko to w programie na żywo. Czasami trudno zachować kamienną twarz. Zwłaszcza, gdy wzruszenie odbiera mowę.

- Pamiętam wzruszający moment, którego byłem mimowolnym uczestnikiem, jako prowadzący program. Ten moment należał do Doroty i jej gościni, którą była żona Jana Lityńskiego. W studiu cieszyłem się, że nie muszę nic mówić, bo słowa z trudem przechodziłyby mi przez gardło - stwierdził Marcin Prokop.

- Nie zapomnę rozmowy z Wandą Tkaczyk-Stawską, powstanką warszawską, która przeżyła jedną z najokrutniejszych historii, jaką mogła młoda dziewczyna w '44 roku przeżyć. W całej karierze była to jedna z najważniejszych rozmów w moim życiu - dodał Filip Chajzer.

Dzień Dobry TVN w wakacje

Ostatnie wydanie Dzień Dobry TVN w tym sezonie przypadło na piątek 24 czerwca. Widzowie nie zostaną jednak z niczym. W zamian pojawią się weekendowe wydania zatytułowane "Dzień dobry Wakacje". 

Wydania poświęcone będą w szczególności tematom związanym z latem i wypoczynkiem. Co ważne, program będzie zaczynał się o 9:00, a nie o 8:00.

Dzień Dobry TVN wróci na antenę jesienią.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości