Gorące tematy

Małgosia Socha i Julia Kamińska na planie "BrzydUli". Stęskniliście się za stylową Violettą?

Gorące tematy

Małgosia Socha

Jedna z najbardziej stylowych serialowych bohaterek powraca. Mowa oczywiście o Violi Kubasińskiej, czyli kultowej już postaci z "BrzydUli". Stacja TVN zapowiedziała powrót wielkiego hitu sprzed lat o perypetiach Uli Cieplak, dlatego aktorzy zabrali się ostro do pracy. Małgosia Socha, która wciela się w Violettę, właśnie zaprezentowała fanom małą zapowiedź tego, jak będzie prezentowała się jej postać...

"BrzydUla 2" powraca

Dekadę temu serial "BrzydUla" był prawdziwym hitem. Stacja TVN postanowiła więc wyjść na przeciw prośbom fanów i rozpoczęła pracę nad drugą serią. Jak dalej potoczyły się losy Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać, aż do emisji serialu. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się jednak, że praca na planie wre. Kogo z pierwotnej obsady serialowej zobaczymy w "BrzydUli 2"? Nie zabraknie Julii Kamińskiej, Filipa Bobka i Małgorzaty Sochy, a także Mai Hirsch, która grała Paulinę Febo.

Małgosia Socha właśnie umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z planu, na którym pozuje wraz z odtwórczynią głównej roli, Julią Kamińską.

Violetta ma stajla

- napisała pod zdjęciem. Rzeczywiście na zdjęciu możemy podziwiać stylizację w stylu Violetty znanej nam z telewizorów sprzed lat. Jest kolorowo, zadziornie i nietuzinkowo. Obok Violetty zaś stoi naturalna Ula Cieplak.

"BrzydUla 2" - kiedy na antenie?

Prawdopodobnie pierwsze odcinki serialu będzie można oglądać już jesienią bieżącego roku. Nowe przygody Uli i Marka zaplanowane zostały na 180 odcinków. Nie możemy się już doczekać.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Julia Kamińska wróciła na Instagram. Co aktorka zawdzięcza hakerom?

Wielki powrót „BrzydUli”. „Najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem”

Julia Kamińska przeszła ogromną metamorfozę. Czy ma to związek z powrotem "BrzydUli"?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości