Gorące tematy

Jak zmieniły się sześcioraczki z Tylmanowej? Nowe zdjęcie z wakacji zauroczyło internautów

Gorące tematy

Sześcioraczki z Tylmanowej

Gdy ponad dwa lata temu w Tylmanowej na świat przyszły sześcioraczki, wywołało to wielkie poruszenie. Od tego czasu mama rodzeństwa w mediach społecznościowych regularnie pokazuje, jak rozwija się cała gromadka. Najnowszy post to zapis wakacji rodziny nad morzem. Internauci zareagowali na nie bardzo żywiołowo.

Sześcioraczki z Tylmanowej przyszły na świat 20 maja 2019 r. Urodziły się w 29. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Noworodki ważyły wówczas od 890 do ok. 1300 gramów. Sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko – raz na 4,7 mld ciąż na świecie.

Sześcioraczki z Tylmanowej to już dwulatki

Klaudia i Szymon Marzec mają siedmioro dzieci - sześcioraczki, które przyszły na świat w 2019 roku i starszego od nich syna. Rok temu w rozmowie przeprowadzonej w Dzień Dobry TVN, przyznali, że wychowanie takiej gromady to nieustanna praca. Zwłaszcza, że Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon są wcześniakami.

Młode małżeństwo w wywiadzie zapewniło wtedy, że korzystając z pomocy bliskich, radzi sobie z wychowaniem dzieci, mimo że maluchy jako wcześniaki nie rozwijały się w równym tempie.

Na zdęciu z wakacji, które zostało zamieszczone na Instagramie widać, jak dzieci bawią się na plaży. Na internautach ten post zrobił wrażenie.

Sześcioraczki z Tylmanowej na plaży

Internauci nie kryją podziwu dla rodziców tak licznej grupy dzieci.

"Ogarnąć 7 dzieci na - plaży SZACUN", " Widziałam Was dziś, ja mam dwoje i momentami nie ogarniam. Szacun", "Piękna ferajna! szczerze podziwiam! Ja mam jedno i jak jest ciężko to mówimy z mężem myśląc o Was – pomyśl jakby było sześcioro", "Właśnie jestem z swoją trojka w Sopocie. Z nami jest szwagierka ze swoją trojka. Powiem tak: brawo dla Państwa już za samo zrobienie zdjęcia całej gromadce" – czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że sześcioraczki na plaży to wyjątkowy widok.

Zobacz także:

Oryginalne imiona dzieci gwiazd. Kto najbardziej zaskoczył swoim wyborem?

Anna Powierza szczerze o rozbitej rodzinie. "Ciągle czuję stygmatyzację. Samotne macierzyństwo jest trudne"

Czy uczniowie we wrześniu wrócą do szkół? Rada Medyczna wydała opinię

Zobacz wideo: Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości