Gorące tematy

Zobacz jak wygląda studio WOŚP! Jako pierwsi zaglądamy za kulisy

Gorące tematy


O dzisiejszej pogodzie Dorota Gardias opowiadała z Placu Teatralnego w Warszawie, a dokładniej ze studia WOŚP, które zostało tam wybudowane. DDTVN jako pierwsze pokazuje widzom, jak wygląda „centrum dowodzenia światem” Jurka Owsiaka.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedziele, tj. 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To największa w Polsce publiczna zbiórka. Środki zebrane podczas tegorocznych zbiórek i aukcji mają zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.

„Centrum dowodzenia światem”

W miastach w całej Polsce odbędą się kwesty, którym towarzyszyć będą koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej estrady.

W Warszawie muzyczna scena została wybudowana Placu Bankowym, zaś studio tzw. „centrum dowodzenia” Jurka Owsiaka powstało na Placu Teatralnym. To z tego miejsca Dorota Gardias opowiedziała o prognozie pogody na najbliższe dni. Choć jak wspomniała, w studiu WOŚP jest obecnie chłodno, to gorąca atmosfera w niedzielę sprawi, że z pewnością nikt nie będzie narzekać na chłód.

Jak pomagać WOŚP?

Każdy z nas może wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy (każdy będzie miał swój identyfikator) na ulicach polskich miast będą zbierać pieniądze do puszek. Oprócz tego, klienci mBanku mogą zamówić karty płatnicze z limitowanej kolekcji, którą zaprojektował sam Jurek Owsiak. W dniu finału mBank chce jak najszybciej zaksięgować wpływające na konto fundacji datki. Co więcej, aby dodatkowo zachęcić klientów, mBank zobowiązał się, że za każde 100 przelewów dziennie na rzecz WOŚPu, Bank wpłaci na konto Fundacji 100 tyś. zł.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości