Zwierzęta

Psiak Leo szuka kochającego domu. Jego właścicielka zginęła w pożarze

Zwierzęta

Aktualizacja:

10-letni Leo stracił w płomieniach wszystko: swój kocyk, fotel, a co najważniejsze kochającą opiekunkę. Choć próbował ją ratować, niestety – został sam. Dziś szuka ciepłego domu.

Historia psa Leosia

W Ligocie (woj. śląskie) nasza reporterka Dagmara Kowalczyk wraz z Joanną Kraj z Fundacji Psia Ekipa wybrały się na spacer z 10-letnim uroczym psem Leosiem, który na przestrzeni lat stracił dwie kochające rodziny. Jego pierwsi właściciele zmarli, więc psiak trafił do schroniska. Stamtąd przygarnęła go kobieta, kochająca zwierzęta.

- Znalazł wspaniały dom. Adoptowała go pani, która traktowała go jak członka rodziny. Pies był kochany: leżał na kanapie, spał z nią w łóżku, miał swój fotel, kocyk. Miał wszystko, co każdy pies potrzebuje: miłość, uwagę, spacery. Teraz niestety nie ma nikogo – opowiadała pani Joanna.

Pewnego dnia w domu kobiety wybuchł pożar. Zginęła opiekunka Leosia, a on został sam.

- Aktualnie mieszka w tym samym miejscu. Tylko że już nie ma kanapy, ukochanej pani. Kiedyś ta kobieta uratowała jego ze schroniska, a w czasie pożaru Leoś też próbował ją ratować - mówiła pani Joanna.

Leo szuka domu

Teraz Leoś marzy o kochającym domu, który kiedyś miał. Uwielbia podróżować samochodem i chodzić na spacery. Wierność to jego drugie imię. Łasi się do każdego. Wie, że ludzka dłoń to szansa na głaskanie. Natomiast jego słabością są przysmaki.

W naszym materiale wideo zobaczysz wyjątkowy spot z psiakiem, a na facebookowym fanpage'u Fundacji Psia Ekipa post z informacjami w sprawie adopcji.

ŻYWIOŁ ODEBRAŁ LEO WSZYSTKO CO KOCHAŁ... ZOSTAWIŁ OGROMNĄ PUSTKĘ I STRACH O JUTRO Biegał zrozpaczony między...

Opublikowany przez Fundacja Psia Ekipa Niedziela, 14 marca 2021

Zobacz także:

W poznańskim zoo urodziły się urocze wielbłądy. "Teraz brykają i są najsłodsze"

Porusza się na wózku, bo COVID-19 odebrał jej siły. "Wcześniej byłam sprawna, jeździłam na rolkach"

Jak wygląda nauka savoir-vivre'u wśród czworonogów? "Szczeniak nie może być izolowany od innych psów"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Dagmara Kowalczyk

Pozostałe wiadomości