adopcja zwierząt

    adopcja zwierząt

    Katarzyna Pisarska trzy lata temu kupiła w sklepie z używaną odzieżą pluszowego psa. Dziennikarka chcąc zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt, przygotowała dla Pockera misję specjalną. Psiak podróżuje po całym świecie, gdzie jest przekazywany z rąk. Pockera może przygarnąć każdy, kto będzie zachęcał do adopcji zwierząt. Pluszak zwiedził już ponad 30 krajów. O szczegółach akcji dziennikarka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

    Studio Dzień Dobry Wakacje odwiedziła Joanna Krupa. Gwiazda przyszła do nas w towarzystwie dwóch uroczych psiaków. Joasia słynie z tego, że kocha zwierzęta i stara się im zawsze pomagać, teraz szuka domu dla dwóch czworonogów ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. A może ktoś z Was chciałby przygarnąć Kenię i Bruna?

    Już po raz siódmy powstał kalendarz w ramach akcji "Wielcy Małym". Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Czym różni się ta edycja kalendarza od poprzednich? Jakie gwiazdy zaangażowały się w akcję? Gdzie można kupić kalendarz? W jaki inny sposób można pomóc bezdomnym zwierzętom? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów zaangażowanych w akcję "Wielcy Małym": Olgę Bończyk, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Rafała Królikowskiego.