Aranżacje wnętrz

Pięć lat temu wygrali "Dom marzeń", dziś pokazują jego wnętrza. Internauci: "Stać was na rachunki?"

Aranżacje wnętrz

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Klaudia Nasiadka i Maciej Wolanin
x-news"Dom marzeń". Jak wygląda dom zwycięzców po 5 latach?

Klaudia Nasiadka i Maciej Wolanin są zwycięzcami drugiej edycji programu TVN "Dom marzeń". Lokum, które budowali wspólnymi siłami wraz z innymi uczestnikami show i które ostatecznie wygrali w 2017 roku, mieści się w Wilanowie i ma 270 metrów kwadratowych. Jak teraz wygląda? Czy właściciele mają problem z utrzymaniem tak dużej powierzchni?

"Dom marzeń" - zwycięzcy drugiej edycji programu pokazują wnętrza domu

Prowadzone przez Urszulę Chincz reality show zintegrowało kilka par, które zaangażowały się we wspólną budowę wcześniej zaprojektowanego domu. Uczestnicy programu TVN wykonywali przydzielone im zadania, a następnie podczas tajnego głosowania decydowali, która para powinna opuścić plac budowy i tym samym stracić szansę na zdobycie głównej nagrody. W finale decyzję tę podejmowali telewidzowie.

Drugą edycję "Domu marzeń" wygrali Klaudia Nasiadka i Maciej Wolanin. Niemal pięć lat po zwycięstwie pokazują, jak aktualnie wygląda lokum, którego w 2017 roku zostali właścicielami. Na tiktokowym profilu Klaudii pojawiły się nagrania zatytułowane "Home tour".

Piękne wnętrza

W domu Mai Bohosiewicz. Jak urządziła wnętrza?
W domu Mai Bohosiewicz. Jak urządziła wnętrza?
wideo 2/7

Jak twierdzi uczestniczka show, dom w Wilanowie nie przeszedł od tamtego czasu żadnego gruntownego remontu. Ewentualne poprawki dotyczyły jedynie kwestii dekoracyjnych: zmiany koloru ścian, zabudowania karniszy z oświetleniem LED czy urządzenia pokoju syna. - Mieszka się bardzo dobrze. To już piąty rok idzie - oceniła Nasiadka. Na filmikach zaprezentowała kuchnię, łazienkę oraz pokój dla gości.

Klaudia Nasiadka i Maciej Wolanin. Z jakimi pytaniami mierzyli się po wygranej w "Domu marzeń"?

Klaudia Nasiadka podzieliła się z internautami zabawnymi przemyśleniami dotyczącymi niewygodnych pytań, które otrzymywała wraz z partnerem po wygranej w drugiej edycji "Domu marzeń". Niektórzy widzowie sugerowali nawet, że uczestnicy programu są podstawionymi aktorami.

- Komentarze po wygraniu domu w reality show TVN: Kto będzie to wszystko sprzątał? Stać ich na rachunki? Taki duży dom na dwie osoby? Pewnie to podstawieni aktorzy. Ciekawe, czy zostawią im w domu kamery - wylicza z nutką humoru Nasiadka.

Użytkownicy TikToka zrozumieli ironię zwyciężczyni programu, ale jednocześnie nie ukrywali zaciekawienia tym, jak parze udaje się utrzymać tych sporych rozmiarów przestrzeń. - Ale z tymi rachunkami to mnie akurat interesuje. Nie martwiliście się, że taki dom będzie generować wysokie koszty? - zapytał jeden z internautów.

- Porównaliśmy, że nie ma różnicy w utrzymaniu naszego domu 270 mkw. z domem 100 mkw. starszego typu. To pewnie kwestia tego, że nowy dom, dobra izolacja, ocieplenie i spore okna od południa też dużo dają - tłumaczyła Klaudia Nasiadka.

@klaudiadm Na szczęście to pojedyncze przypadki #dc #dom #realityshow #pov @wolaninja ♬ Miami, My Amy - Keith Whitley

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości