Newsy

Ponad 50 pracowników zakładu mrożonek w Działoszynie zakażonych koronawirusem. Czy wyroby producenta stanowią zagrożenie dla klientów?

x-news

Newsy

Ponad 50 pracowników zakładu mrożonek w Działoszynie zakażonych koronawirusem. Czy wyroby producenta stanowią zagrożenie dla klientów?

x-news

56 pracowników producenta mrożonek w Działoszynie w Łódzkiem jest zakażonych koronawirusem. W piątek w mieście ma zostać uruchomiony punkt typu drive thru do poboru próbek do badań na Covid-19. Czy działoszyńskie mrożonki są bezpieczne?

Działoszyn - koronawirus w fabryce mrożonek

U 56 pracowników producenta mrożonek w Działoszynie (Łódzkie) potwierdzono koronawirusa – poinformowała rzeczniczka wojewody łódzkiego Dagmara Zalewska. Do tej pory przebadano blisko 100 osób z jednej zmiany, na której pracowała kobieta, u której wystąpiły objawy COVID-19.

W zakładzie pracuje na co dzień około 560 osób.

W piątek w mieście ma zostać uruchomiony punkt typu drive thru do poboru próbek do badań na obecność koronawirusa. Wojewoda wnioskował o to do 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej,

W piątek zbiera się powiatowy sztab kryzysowy z udziałem m.in. wojewody łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego.

Działoszyn - czy mrożonki są bezpieczne

Wicestarosta pajęczański Paweł Sikora powołuje się na służby sanitarne. Według niego - jak informują media - mrożony asortyment spożywczy z zakładów w Działoszynie nie stanowi żadnego zagrożenia dla klientów. 

Zobacz też:

Źródło: PAP, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
48
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0