Newsy

Lady Gaga wyda nowy singiel. Premiera "Stupid Love" już w piątek

Lady Gaga | x-news

Newsy

Lady Gaga wyda nowy singiel. Premiera "Stupid Love" już w piątek

Lady Gaga | x-news

Lady Gaga jest gotowa, aby zaprezentować światu swoje dziecko. Premiera najnowszego singla amerykańskiej artystki odbędzie się już w najbliższy piątek. Nadchodzi "Stupid Love"! 

"Stupid Love" Lady Gaga

Od czasu "Shallow" do filmu "Narodziny Gwiazdy" w reż. Bradleya Coopera, fani Lady Gagi czekają na kolejny hit. Artystka ogłosiła właśnie, że już w ten piątek zaprezentuje światu swój najnowszy singiel. W mediach społecznościowych opublikowała billboard z grafiką promującą nowy singiel. 

Plakaty z reklamą nowej płyty, oznaczonej hasztagiem #LG6, zauważono w Hollywood. Choć oficjalna nazwa nie została jeszcze ogłoszona, grafika zwiastuna "Stupid Love" nawiązuje do słowa „Chromatica”, które - jak spekulują fani - jest tytułem nowej płyty gwiazdy. Jak dowiedział się magazyn „Variety”, piosenka „Stupid Love” ma być utrzymana w stylu disco i być hołdem dla albumu „Born This Way”.

Od kilku miesięcy nie milkną spekulacje dotyczące "ciąży" i "dziecka" Lady Gagi. W jednym z wywiadów piosenkarka zdradziła, że niedługo urodzi, ale na myśli miała właśnie swój najnowszy utwór.

Nowa płyta Lady Gagi

Kilka miesięcy temu Gaga opublikowała w sieci swoją fotografię, na której rzeźbi halloweenową dynię. W rogu zdjęcia fani zauważyli iPoda odtwarzającego piosenkę o tytule podobnym do tej, którą niedługo mamy poznać.

Nowy album to prawdopodobnie efekt współpracy Lady Gagi z  producentami Bloodpop (w przeszłości pracował dla Justina Biebera i Madonny) oraz DJ Boys Noize. Plotki zostaną rozwiane  28 lutego, kiedy odbędzie się premiera singla. 

Zobacz wideo zapowiadające "Stupid Love" Lady Gagi:

Lady Gaga wyda nowy singiel już w najbliższy piątek | x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0