Gwiazdy

Alżbeta Lenska po ciężkiej chorobie straciła bliską osobę. Ostatni czas nie jest łatwy dla aktorki

Alżbieta Lenska fot. Kamil Piklikiewicz

Gwiazdy

Alżbeta Lenska po ciężkiej chorobie straciła bliską osobę. Ostatni czas nie jest łatwy dla aktorki

Alżbieta Lenska fot. Kamil Piklikiewicz

Alżbeta Lenska w 2018 roku zmagała się z poważną chorobą. Teraz, gdy wróciła do zdrowia, spotkała ją rodzinna tragedia. Zmarł jej ukochany kuzyn.

Alżbeta Lenska jest cenioną aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Prywatnie jest żoną Rafała Cieszyńskiego, także aktora, z którym ma dwójkę dzieci.

Rodzinna tragedia

Kilkanaście miesięcy po ciężkich wydarzeniach, Lenska ponownie musi zmierzyć się z przeciwnościami losu. Jak właśnie poinformowała na Instagramie, zmarł jej ukochany kuzyn. Mężczyzna był ogromnym wsparciem dla aktorki w czasie choroby, ale także w życiu codziennym.

Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami?

- napisała pod wspólnym zdjęciem.

Choroba Alżbety Leńskiej

Historia jej choroby zaczęła się bardzo niewinnie. To, co wyglądało na niegroźne zasłabnięcie w przerwie spektaklu, okazało się tętniakiem mózgu. Konieczna była natychmiastowa operacja, a walkę o życie aktorki obserwowała wtedy cała Polska. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze i Alżbecie udało się dojść do siebie.

Więcej:


Co sądzisz o tym artykule?
74
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0