Alżbeta Lenska w 2018 roku zmagała się z poważną chorobą. Teraz, gdy wróciła do zdrowia, spotkała ją rodzinna tragedia. Zmarł jej ukochany kuzyn.

Alżbeta Lenska jest cenioną aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Prywatnie jest żoną Rafała Cieszyńskiego, także aktora, z którym ma dwójkę dzieci.

Rodzinna tragedia

Kilkanaście miesięcy po ciężkich wydarzeniach, Lenska ponownie musi zmierzyć się z przeciwnościami losu. Jak właśnie poinformowała na Instagramie, zmarł jej ukochany kuzyn. Mężczyzna był ogromnym wsparciem dla aktorki w czasie choroby, ale także w życiu codziennym.

Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami🤍

- napisała pod wspólnym zdjęciem.

Choroba Alżbety Leńskiej

Historia jej choroby zaczęła się bardzo niewinnie. To, co wyglądało na niegroźne zasłabnięcie w przerwie spektaklu, okazało się tętniakiem mózgu. Konieczna była natychmiastowa operacja, a walkę o życie aktorki obserwowała wtedy cała Polska. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze i Alżbecie udało się dojść do siebie.

Więcej:


Co sądzisz o tym artykule?
74
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0