Sport i fitness

  Sport i fitness

  Jakie ćwiczenia odchudzające wybrać na brzuch i uda? Często wybranie ćwiczenia aerobowego nie wystarczy. Warto też oprócz tego nakierować trening siłowy na konkretne mięśnie. Po kilkunastu minutach kardio na rowerze poćwiczmy mięśnie brzucha, ud i nóg. A na koniec zastosujmy kilka asanów jogi na odchudzanie.

  Niemal każda osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczyna zastanawiać się, co jeść po treningu. Ważne jest jednak nie tylko to, co spożywa się po, ale także przed wysiłkiem. Dzięki tym krótkim poradom dowiesz się, co jeść przed i po treningu. Poznasz też odpowiedź, po jakie produkty sięgać budując masę, a jakie będąc na redukcji. Zacznij już dziś!

  Kręgle to jedna z najstarszych gier towarzyskich na świecie. Ostatnimi laty zyskuje na popularności również w Polsce. Gra w bowling ze znajomymi stanowi aktywną alternatywę dla wyjścia do baru czy na klubu. Dowiedz się, jak grać w kręgle i jakie zasady w nich obowiązują.

  Trening obwodowy zalicza się do nowoczesnych technik rzeźbienia i wzmacniania sylwetki. Jest intensywny i pozwala wypracować każdy mięsień podczas jednej sesji. Trening obwodowy w domu to świetny sposób na zachowanie dobrej kondycji bez potrzeby wizyt na siłowni.

  Widok energicznych i wysportowanych cheerleaderek większości z nas kojarzy się przede wszystkim ze scenami z amerykańskich filmów. Okazuje się, że marzenie o profesjonalnym dopingowaniu drużyn podczas meczów można z powodzeniem zrealizować także w Polsce. Zapewniają o tym członkinie zespołu tanecznego "Cheerleaders Gdynia", które odwiedziły Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swojej pasji.

  Barbara Prymakowska w ciągu zaledwie kilku lat przebiegła 60 maratonów, w tym Koronę Maratonów Świata, niezliczoną ilość półmaratonów i maratonów na rolkach. Jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w biegach górskich. 78-latka dziesięć lat temu jako najstarsza Polka na świecie zdobyła Mont Blanc i pierwsze miejsce wbiegając na Kasprowy Wierch. Co motywuje ją do działania?

  Zumba to typ treningu, który staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Powodem tego zainteresowania jest fakt, że łączy ona taniec z treningiem odchudzającym. Zumba fitness to prosty sposób na wysmuklenie sylwetki i poprawienie samopoczucia.