zdrada

  zdrada

  W prasie pojawiły się doniesienia, jakoby w związku Ilony Felicjańskiej nie działo się najlepiej. Podobno partner byłej modelki - Paul Montana ją zdradza. Jaka jest prawda? U źródła sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Okazuje się, że żonaci mężczyźni coraz częściej okupują portale randkowe. Czego tam szukają? Po co to robią? Czy pojawienie się na portalu randkowym to już zdrada? Porozmawialiśmy na ten temat z psychologiem Magdaleną Chorzewską i trenerem biznesu Miłoszem Brzezińskim, którzy odwiedzili studio Dzień dobry TVN. Czy romans może pomóc w związku? I co powinna zrobić żona, gdy nakryje swojego męża na tym, że ma konto na portalu randkowym?

  Jude Law nie słynie ze stałości uczuć. Z kim oficjalnie się spotykał? Ile ma dzieci? Jedną z partnerek aktora była Sienna Miller. Kiedy się poznali? W jakich okolicznościach dowiedziała się, że Law ją zdradza? O skomplikowanym życiu uczuciowym aktora mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Okazuje się, że coraz częściej korzystamy z usług detektywistycznych. Detektywi śledzą nianie, pracowników firm lub ich pracodawców. Rodzice chętnie monitorują też poczynania swoich dzieci po godzinach szkolnych. Jednak najczęściej detektywi śledzą niewiernych partnerów swoich klientów. Jak wygląda praca detektywa? Czy kontrolowanie jest zawsze dobrym pomysłem?

  Kobiety, które podejrzewają zdradę coraz częściej sięgają po pomoc detektywów. Po zdobyciu kompromitujących materiałów, wiele z nich jest gotowa do tego, by zniszczyć niewiernego partnera i jego kochankę. Czy wykorzystywanie w sądzie tzw. haków jest w polskim prawie dozwolone? Zapytaliśmy o to adwokat Elizę Kunę. A jak na zbieranie kompromitujących materiałów patrzy psycholog Piotr Mosak. Oboje byli gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Związek dwojga ludzi powinien opierać się na zaufaniu i miłości. Jednak jak się okazuje, co drugi Polak przegląda pocztę elektroniczną i SMSy partnera. Granica między troską, a słabością jest bardzo cienka. Jak jej nie przekroczyć? czy związek, w którym panuje nadmierna kontrola jest skazany na rozpad? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuolog Izabelę Jąderek.

  Może się zdarzyć, że dowiemy się o romansie partnera naszej przyjaciółki. Co wtedy zrobić? Powiedzieć jej o tym czy nie? A jeśli powiedzieć, to w jaki sposób? O tym w Dzień Dobry TVN mówiły: publicystka Agata Passent, aktorka Katarzyna Walter i kierowca rajdowy Klaudia Podkalicka.

  Niedawno wyszło na jaw, że amerykański aktor komediowy Kevin Hart zdradzał swoją ciężarną żonę. Nie jest to jednak odosobniony przypadek. Dlaczego mężczyźni krzywdzą swoje partnerki w tak wyjątkowej chwili? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: seksuolog Izabelą Jąderek i specjalistką od związków Annę Szlęzak.

  Niewierność jest jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń. O tym, jak poradzić sobie ze zdradą i, jak potrafi się zemścić zraniona kobieta rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z Katarzyną Fik, uczestniczką programu "Projekt Lady", Tatianą Mindewicz-Puacz, mentorką w programie oraz prowadzącą Małgorzatą Rozenek-Majdan. Czy kobiety są bardziej mściwe od mężczyzn? Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami? I komu chciała "nastukać" Dorota Wellman? :-)

  Czy mężczyźni i kobiety inaczej rozumieją zdradę? A może to nie kwestia płci, a naszych dotychczasowych doświadczeń? Czy flirt to już zdrada? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorami z filmu "Porady na zdrady": Rafałem Szałajko i Wojciechem Majchrzakiem oraz psychologiem Piotrem Mosakiem. Zobaczcie, jakie jest męskie spojrzenie na niewierność!

  Niestety wiele osób doświadcza zdrady. Czy można jej zapobiec? Jak sprawdzić wierność partnera? Jak działają testerki wierności? O tym w Dzień Dobry TVN mówili: Katarzyna Sukmanowska, która obserwuje mężczyzn podejrzanych o zdradę, detektyw Marcin Popowski i psycholog Anna Kędzierska.

  O sposobach na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach damsko-męskich, w filmie "Porady na zdrady", który można już zobaczyć na ekranach kin, oraz w życiu osobistym, rozmawialiśmy z Magdaleną Lamparską i Anną Dereszowską: "Cokolwiek się wydarzy trzeba spojrzeć na życie z dystansem". Ile łez wylały przez niewiernych mężczyzn?

  Czym rożni się zdrada mężczyzny od zdrady kobiety? Czy bez całowania albo "poza terenem zabudowanym" to nie zdrada? Dlaczego każdy z nas ma inną linię demarkacyjną między zdradą a wiernością? W Dzień Dobry TVN aktor Dariusz Jakubowski, seks coach Marta Niedźwiedzka i piosenkarz Mariusz Totoszko powiedzieli o tym, czym jest dla nich zdrada i dlaczego wierność jest w dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, w cenie.

  Stosunkowo nowym zjawiskiem jest tzw. zdrada kontrolowana. Na czym polega? Kto "wchodzi" w takie układy? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychiatrą dr Mają Polikowską-Herman i publicystką Agatą Passent.

  Według najnowszych badań w Polsce zdrady dopuszcza się ok. 30 proc. osób będących w związkach. Czy istnieją zawody "podwyższonego ryzyka" w kwestii zdrady? Rozmawialiśmy o tym z naszymi gośćmi: pilotem - Mirosławem Chmielem, kierowcą rajdowym - Krzysztofem Hołowczycem i dr Alicją Długołęcką - seksuologiem.

  Gościem Dzień Dobry TVN był psycholog Wojciech Wypler, który specjalizuje się w zagadnieniach zdrady i kłamstwa. Jak sprawdzić, czy partner nas zdradza? Co powinno nas zaniepokoić? I czy istnieje dalsze wspólne życie po zdradzie?

  Gościem Dzień Dobry TVN była socjolog dr Emilia Paprzycka, z którą rozmawialiśmy o tym, jak nowe technologie i Internet wpłynęły na relacje międzyludzkie. Czy ułatwiają bycie niewiernym?

  Według raportów do zdrady przyznaje się już 39% badanych. W większości przypadków zdradzają mężczyźni. Czy maja ku temu większe skłonności? Które zawody są bardziej predestynowane do tego, żeby zdradzać? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: aktorka Katarzyna Kwiatkowska, aktor Jarosławy Jakimowicz i seksuolog Katarzyna Klimko-Damska.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: dlaczego wydaje nam się, że w porównaniu do innych pracujemy najciężej na świecie? O tym psycholog Robert Rutkowski. Następnie: oblicze zdrady według Kasi Kwiatkowskiej i Jarka Jakimowicza - którzy mężczyźni są do niej najbardziej skłonni? A na koniec: trenuj jak bestia, wyglądaj jak piękność! Podczas jakich ćwiczeń to motto przyświecało Tomkowi Choińskiemu? Startujemy o 8.00!

  Beyonce wydała 6. album. Zrobiła to bez zapowiedzi, zaskakując swoich fanów. Niestety teksty najnowszych piosenek nieco zmartwiły publiczność. Fani dopatrują się w nich odniesień do prywatnego życia gwiazdy. Czy Jay-Z faktycznie zdradzał wokalistkę? Czy może jest to tylko po to, by wypromować album? Gościem Dzień Dobry TVN był Marcin Wojciechowski, dziennikarz muzyczny.

  Brytyjscy naukowcy dowiedli, że co drugi człowiek zdradza. Dlaczego naukowcy uważają, że kobieta zdradzana ma lepiej niż ta, z którą jej partner ją zdradza? Dlaczego w ogóle zdradzamy? Kogo i z kim zdradza Marcin Prokop? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psychologa Piotra Mosaka oraz Emilię Paprzycką, socjologa.

  W środę w Dzień Dobry TVNŁ Jola Lewicka i tajemniczy Francuz, czyli historie, jakie lubimy - o miłości, która nie zna wieku ani granic. Następnie: będzie ostro - gwiazdy na szpilkach oraz, czy mamy się czego bać - wszystko o bakterii odpornej na antybiotyki, która zaatakowała warszawskie szpitale. W programie także zdrada okiem naukowców - o badaniach pokazujących, kto cierpi najbardziej - żona, zdradzający mąż czy kochanka. Bądźcie z nami jutro o 8.00! Zaprasza: Anna Kalczyńska i Marcin Prokop.

  Kto częściej dopuszcza się zdrady w związku? Mężczyźni czy kobiety? Z kim najczęściej jesteśmy zdradzani? Jakie emocje towarzyszą osobie zdradzanej? Jak sobie z nimi poradzić? I czy zdradę można wybaczyć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anne Kędzierską, psycholog oraz Katarzynę Ryzner, właścicielkę kobiecej agencji detektywistycznej.

  W środę w Dzień Dobry TVN: czym zająć dziecko w czasie długiej podróży? Co jeść i pić, by wyglądać pięknie i młodo? Ponadto: Aktorski Diament - kto dostanie rolę w serialu? A także: poradnik dla zdradzonych - co robić krok po kroku? Zaczynamy o 8.00!

  Podczas pobytu Dominiki Tajner w RPA Michał Wiśniewski usychał z tęsknoty. Czy to duże zaskoczenie dla niej? Czy Michał zawsze był o nią zazdrosny? Z Dominiką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To, że Ania Kalczyńska zdradza swoich partnerów zawodowych to już nikogo nie dziwi. Ale nikt się nie spodziewał, że na złą drogę sprowadzi Marcina Mellera, który dzisiaj musiał się z tego gęsto tłumaczyć przed Magdą Mołek. Czy Magda mu wybaczy tę nielojalność? Czas pokaże ;)

  Z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej wynika, że Polacy zdradzają coraz częściej. Do niewierności małżeńskiej przyznaje się już 39 proc. respondentów. Nadal częściej zdradzają mężczyźni, ale panie gonią panów w tych niechlubnych statystykach. W Dzień Dobry TVN o przyczynach zdrad rozmawialiśmy z autorem badań - prof. Mariuszem Jędrzejko i seksuolog Katarzyną Klimo-Damską.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: Jak nie rozstać się przed ślubem i co zrobić, aby się nie kłócić planując wesele? Ponadto, pokażemy, jak przygotować danie w minutę, a także: Polki i Polacy zdradzają na potęgę - coraz częściej i coraz intensywniej. Powiemy, dlaczego, jak, gdzie i kiedy. Bądźcie z nami o 8.00.

  Podobno mały skoczek w boczek jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) Z takiego założenia wyszła Ania Kalczyńska, która w oczekiwaniu na Jarosława Kuźniara do współprowadzenia dzisiejszego programu zaprosiła Marcina Prokopa. Ciekawe, co na to Dorota Wellman...

  Podobno Polacy coraz częściej zdradzają. Z badań wynika, że już niedługo problem zdrady dotknie cztery na pięć małżeństw już w ciągu 5 lat po ślubie. Dlaczego ludzie zdradzają? Czy obecnie zdrada jest bardziej akceptowana przez społeczeństwo? Jakie są najczęstsze symptomy zdrady? Zapytaliśmy o to socjologa Tomasza Sobierajskiego, seksuologa Monikę Staruch i detektyw Annę Figielską, których gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Z kim Marcin Prokop zamierza jutro zdradzić Dorotę Wellman?