Mateusz Damięcki

  Mateusz Damięcki

  W studiu Dzień Dobry TVN: Mateusz Damięcki i jego narzeczona Paulina Andrzejewska - choreografka i nauczycielka baletu. Po raz pierwszy razem w mediach! Jak wygląda ich wspólne życie zawodowe i prywatne? Czy uzupełniają się w swoich zawodach i pomagają sobie wzajemnie?

  Jak przebywanie w miejscu pracy naszych rodziców wpływa na nasze życiowe inspiracje i wybory? W Dzień Dobry TVN Mateusz Damięcki, Magdalena Małecka i Maciej Miecznikowski opowiedzieli o wspomnieniach z pracy swoich rodziców. Jak mama Macieja Miecznikowskiego sprawiła, że w szkole w której pracowała czuł się bardzo ważny? Czy Magdalena Małecka i Maciej Miecznikowski byli "dziećmi garderoby"?

  Mateusz Damięcki: "Tak to już jest, że ludzie, którzy spotykają się w pracy i dobrze im się im razem pracuje, starają się nie rezygnować później z tej współpracy". Dlaczego pięć lat temu trafił na trening do swojej obecnej narzeczonej Pauliny Andrzejewskiej? Sprawdźcie, czego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kiedy Mateusz Damięcki miał zagrać w erotycznej sztuce "50 twarzy Greya", Agnieszka Jastrzębska postanowiła podpytać go o tę rolę. Aktor zirytował się wówczas pytaniami dziennikarki Dzień Dobry TVN. Dlaczego? Po dwóch latach od zdarzenia wyjaśnili to sobie :)

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się 12. Noworoczny Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Czy znani i lubiani potrafią gotować? Jakie są popisowe dania: Odety Moro, Mateusza Damięckiego, Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej, Rafała Królikowskiego, Mateusza Gesslera, Marty Wiśniewskiej, Adama Zdrójkowskiego, Anny Nowak-Ibisz, Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak?

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Macieja i Mateusza Damięckich, Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka, Magdalenę Gessler i Waldemara Kozerawskiego, aby zapytać o święta Bożego Narodzenia w ich domach. Co należy do obowiązków naszych gości podczas świątecznych przygotowań? W czyim domu prezenty przynoszą aniołowie?

  Ruszyła ósma edycja plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności. Wśród nominowanych są: wokalistka Honorata Skarbek, aktor Mateusz Damięcki i prezenter pogody DDTVN Bartek Jędrzejak. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o akcjach charytatywnych, w które się zaangażowali. Co daje im pomaganie? Co powiedzieliby osobom, które zarzucają pomagającym gwiazdom, że przez tego typu akcje lansują się?

  Filip Chajzer zakochał się w... swoim polonezie! Dlatego też postanowił ruszyć tropem motoryzacyjnej miłości i znaleźć, podobnych mu, fascynatów czterech kółek! Czy na tym uczuciu da się zarobić? Zobaczcie. O męskiej fascynacji samochodami rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, z Hubertem Urbańskim i Mateuszem Damięckim. Czy pamiętają swoje pierwsze samochody? Które auta mają, ich zdaniem, dusze?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: mega power i dobry fun, czyli za co kochamy Cleo? Następnie miłość na wysokich obrotach, która nigdy nie zgaśnie - Damięcki i Urbański o swoich starych samochodach. A także coś co śmieszy bez względu na kraj, pochodzenie i wiek - Michał Piróg i jedyne upadki, które akceptuje w swoim życiu. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  Na gali Pomorskie Rendez Vous, w atmosferze luksusu i przepychu, dziennikarka Dzień Dobry TVN - Katarzyna Olubińska spotkała: Dariusza Michalczewskiego, Mateusza Kusznierewicza, Joannę Przetakiewicz, Borysa Szyca, Mateusza Damięckiego i Paulinę Andrzejewską. Gdzie gwiazdy spędzą te wakacje?

  Fani serialu "Na Wspólnej" już wiedzą, że ostatnio w barze Ziębów wiele się dzieje. Nie z powodu wielu klientów (bo tych jak na lekarstwo), ale w związku z pojawieniem się Magdy Gessler. Bożena Dykiel opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej, jakie rewolucje na planie serialu wprowadziła znana restauratorka. I nie były to tylko rewolucje kuchenne.

  Często kupujemy różne przedmioty w zakupowym szale i w afekcie. Potem, kiedy przynosimy zakupy do domu, okazuje się, że to, za co zapłaciliśmy nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Czasem mamy je po babci czy dalekiej cioci. Rzeczy brzydkie i nieestetyczne - poprosiliśmy Was o wysyłanie do nas ich zdjęć. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie także, jak Pan POCO radził sobie w naszym studiu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, w teatrze Polonia, spotkała się z Magdaleną Lamparską i Mateuszem Damięckim. Już niedługo premiera sztuki na podstawie książki E. L. James. Kto będzie Greyem? Czy będzie to pastisz, parodia czy apoteoza książki, którą przeczytało 70 milionów kobiet?

  Straciła ręce i nogi, ale nie nadzieję. Ania Lewandowska o tym, jak instruktorka karate walczy o swoja przyszłość. Ponadto: niezwykły projekt wykładowcy gimnastyki. Tylko u nas zdradzi, jakimi uczniami byli: Małgorzata Socha, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska i Maciej Zakościelny. A także: Mateusz Damięcki o najbardziej erotycznej roli w swojej karierze oraz Ewelina Rydzyńska o tym, jak być sexy bez obcasów!

  Po raz pierwszy na ekranach telewizyjnych pojawiał się w wieku 8 lat. Gdy miała lat 11 zagrała w serialu "Dom". Będąc już dorosłą wystąpiła w serialu "Na Wspólnej". Matylda Damięcka była gościem Jolanty Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN. Czy wywodząc się ze znanej aktorskiej rodziny jest skazana na aktorstwo? Jak udało się jej namówić Wojciecha Waglewskiego do współpracy? Czy jej brat Mateusz Damięcki również potrafi śpiewać? O kim jest piosenka "Ciapek, ciapek"?

  Jaki jest ich sposób na udany związek? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedzieli: Renata Dancewicz, Ewa Ziętek, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Marcin Kwaśny.

  Oczywiście, że nie! :) Dziś Dorota Wellman obchodzi imieniny! Zobaczcie Marcina śpiewającego „Sto lat” oraz bukiet pięknych kwiatów dla Doroty od Marcina i całej redakcji Dzień Dobry TVN! Dołączcie się do życzeń!

  Mateusz Damięcki i Bartek Kasprzykowski na scenie teatru In Vitro. Dekoracją są... toi toie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w czasie próby do spektaklu. Czego metaforą są przenośne toalety? :)

  Co jest talizmanem Marcina Tyszki? Dokąd wybiera się Mateusz Damięcki? Co łączy Olszówkę z Kuną i co słychać u dr. Szczyta? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Oprócz genów łączy ich zamiłowanie do aktorstwa. W rodzinie Damięckich miłość do aktorstwa przekazywana jest z mlekiem matki. Kim zostaliby: Matylda i Mateusz, gdyby nie byli aktorami? Skąd u nich zamiłowanie do wojska? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ich razem z rodzicami: Maciejem i Joanną.

  Mateusz Damięcki ma coraz to nowsze pomysły na spędzanie wolnego czasu. W przyszłym roku wraz z przyjaciółmi rusza w podróż dookoła świata. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie środek transportu, jakim będą się poruszali. To dwa samochody kultowej i, co tu ukrywać, anachronicznej marki Żuk. Czy samochody będą po tuningu? Kim są pozostali członkowie wyprawy? Za język "pociągnęła" aktora i globtrotera Kinga Rusin.

  Mateusz Damięcki w spektaklu „Dobry wieczór kawalerski” gra główną rolę. Jak wygląda udany i dobry wieczór kawalerski według Mateusza Damięckiego? Czy bił swoją siostrę Matyldę?

  W kawiarence TVN Cafe na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie mogliście dziś zdobyć autograf Mateusza Damięckiego, Magdaleny Kumorek oraz oczywiście Oliviera Janiaka, a także kupić Kalendarz Dżentelmeni 2012 i wesprzeć projekt "Stop bosym stopom". Zobaczcie, co działo się w naszej kawiarence!

  Kilka miesięcy temu tabloidami wstrząsnęła wiadomość: „Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska postanowili się rozwieść”. W studiu Dzień Dobry TVN aktor zgodził się nam zdradzić, co robił przez ostatnie pół roku i jakie ma plany na najbliższą przyszłość i o czym będzie opowiadać jego najnowsza książka?