Mateusz Damięcki pozuje w złotych szpilkach. Zwraca się do syna: "Zobaczysz, co tatuś nawywijał"

Mateusz Damięcki
Kamil Piklikiewicz/East News
Fani Mateusza Damięckiego z pewnością jeszcze nigdy nie widzieli go w takiej odsłonie. Aktor wziął udział w teledysku, w którym wcielił się w draq queen. Przed premierą klipu pochwalił się zdjęciem w wysokich złotych szpilkach.

Mateusz Damięcki o tolerancji

Mateusz Damięcki nie stroni od wypowiadania się w mediach na ważne, społeczne tematy, które często też zakrawają o politykę. Gdy wybuchł Strajk Kobiet, wspierał Polki w walce o ich prawa, wielokrotnie mówił o tolerancji i akceptowaniu osób nieheteronormatywnych i całej społeczności LGBT+. Tym razem aktor poszedł o krok dalej. Wystąpił w teledysku elektronicznego duetu Sarapata, który tworzą dwaj bracia, Michał i Mateusz.

Przed premierą nagrania, Mateusz opublikował zdjęcie, którym zapowiada klip. Na fotografii pozuje ze swoim synem i trzyma go na rękach. Damięcki ma na sobie jedynie sportowe spodenki, a do tego skarpetki i niebotycznie wysokie złote szpilki. Swoją oryginalną stylizacją nawiązuje do roli, którą zagrał w teledysku. Aktor wcielił się w draq queen.

- Synku, tolerancja to za mało. Wystarczy miłość. A już jutro zobaczysz, co tatuś nawywijał - zapowiada Mateusz na swoim profilu na Instagramie.

Fani popierają Mateusza Damięckiego

Pod zdjęciem aktora w butach na obcasie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci stanęli na wysokości zadania i pokazali, czym jest prawdziwa tolerancja. Nie dziwi ich fakt, że mężczyzna włożył buty, które zwykle noszą kobiety. Przecież szpilki nie są zarezerwowane jedynie dla pań. Jednak fani Damięckiego nie są do końca przekonani co do połączenia takiego obuwia z długimi skarpetkami.

- "Skarpetki do szpilek? Dziwne, ale skoro lubisz…", "O matko! Chłopie! Czarna skarpeta do złotych szpilek?", "Trochę te skarpety kolorystycznie nie pasują", "W skarpetkach? No nie!", "Nogi ogol, wariacie. Albo chociaż ściągnij skarpety do fotki" - piszą żartobliwie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mateusz Damięcki obchodził okrągłe urodziny. Jak się czuje jako czterdziestolatek?

Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości