Mateusz Damięcki świętuje 40. urodziny. "Nie mam aktówki, która przydawałaby mi lat i zrzuciłem wąs"

Dzień Dobry TVN
Mateusz Damięcki obchodzi okrągłe urodziny. W Dzień Dobry TVN zdradził, że życzenia jako pierwsza złożyła mu żona. Czego aktor pragnie dla siebie z okazji jubileuszu? Jak się czuje jako czterdziestolatek?

Mateusz Damięcki jest mężem Pauliny Andrzejewskiej, instruktorki baletu i choreografki. Para ma dwóch synów: Franciszka (2 lata) i Ignacego (pół roku).

Mateusz Damięcki ma 40 lat

Filip Chajzer żartobliwie zauważa, że chyba sporo zmieniło się w odniesieniu do stereotypów pokazanych w kultowym serialu "40-latek". – To jest kwestia mody i podejścia. Nie mam aktówki, która przydawałaby mi lat – żartuje aktor. – Zrzuciłem też wąs, ale wąs, jak zauważyliście, stał się teraz modny, więc nawet jakby zapuścić sumiastego wąsa, nadal będzie modnie i młodzieżowo. Rzeczywiście wiele się zmieniło, ale 40 lat to nadal 40 lat – dodaje.

Życzenie urodzinowe Mateusza Damięckiego

Czy Mateusz Damięcki ma szczególne życzenie na nadchodzący rok? – Życzę sobie, aby wszystko wróciło do normy i to chyba są w tym roku życzenia wszystkich jubilatów. Chciałbym, aby było tak, jak było wcześniej, i żeby zdrowia nam nie brakowało – mówi aktor.

Jak aktor zamierza świętować jubileusz?

Solenizant zaplanował już, jak uczci okrągłe urodziny. – Oczywiście, że świętuję. Zaraz idę z synem do sklepu i będziemy kupowali słodycze na plan, na który dzisiaj jadę. Z planu wrócę około godziny 19 i będę świętował dalej – zdradza nam artysta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Anna Starmach na pierwszym spacerze z synkiem. "Inaczej to sobie wyobrażałam"

Piękna fotografia Magdy Gessler. Kryje się za nią bardzo smutna historia

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa nie adoptowali trzech córek. Jedna z nich wydała oświadczenie

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Reporter: Mateusz Hładki

podziel się:

Pozostałe wiadomości