Julia Wieniawa

  Julia Wieniawa

  Julia Wieniawa w zeszłym roku pochwaliła się zakupem nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. 22-letnia gwiazda przez ostatnie miesiące relacjonowała w sieci prace wykończeniowe i zdradziła fanom swoje pomysły na aranżację wnętrz. Już wiemy, że remont oficjalnie dobiegł końca, a Julia wprowadziła się do dwupoziomowego apartamentu. "New home finally" – czytamy na Instagramie. Jak wygląda jej garderoba?

  Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Mimo napiętego grafiku znajduje czas, aby trochę poćwiczyć. Na Instagramie pochwaliła się ostatnio nietypowym zdjęciem z treningu. Takiej elastyczności mógłby jej pozazdrościć niejeden jogin.

  Sześć edycji, zebranych 400 tys. zł, ponad 80 spełnionych marzeń i 179 zorganizowanych kolacji - to dotychczasowy bilans akcji "Kolacja Marzeń". Jej ambasadorką od początku jest Małgorzata Kożuchowska, natomiast Julia Wieniawa w tym roku bierze w niej udział po raz pierwszy. Dzieci cierpiące na choroby zagrażające ich życiu marzą o klockach, zabawkach, laptopach, spotkaniach ze swoimi idolami, a także o podróżach w odległe zakątki świata. Zobacz, jak można im pomóc i wylicytować kolację z gwiazdą.

  Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać. Aktorka i piosenkarka zadebiutowała ze swoją marką i momentalnie podgrzała atmosferę w mediach. Po sukcesie linii kosmetyków, postanowiła bowiem stworzyć serię ubrań sportowych. Skąd ten pomysł? Opowiedziała w rozmowie z ekspertką ds. mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

  Julia Wieniawa postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wybrała się na rajskie wakacje. Poleciała bowiem na Zanzibar. Uwagę mediów nie przykuła jednak informacja, gdzie odpoczywa, a z kim tam jest. O szczegółach w programie opowiedziała Sandra Hajduk.

  Julia Wieniawa jest uważana za jedną z najpiękniejszych młodych aktorek. Na zdjęciach zazwyczaj pozuje w eleganckich strojach i starannym makijażu. Tym razem 21-latka pokazała swoje naturalne oblicze. W sieci opublikowała fotografię, na której dokładnie widać piegi.

  Trwają zdjęcia do 9. edycji Top Model. Na planie ponownie spotkali się Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Joanna Krupa. Do obsady niespodziewanie dołączyła Julia Wieniawa. Aktorka wywołała spore zamieszanie - niemal doszło do rękoczynów i zrobiło się bardzo nerwowo. Kłótnia Julii i Joanny została uwieczniona na filmie.

  Julia Wieniawa postanowiła walczyć z koronawirusem. Podczas domowej kwarantanny gwiazda wpadła na kreatywny pomysł, jak pomóc najbardziej potrzebującym. Aktorka podjęła się licytacji swoich ubrań, a całkowity dochód z ich sprzedaży chce przekazać polskiej służbie zdrowia. Co jeszcze Julia robi w czasie kwarantanny i jaki wyglądają jej plany zawodowe? O tym opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu.

  Po rozstaniu z Baronem Julia Wieniawa postanowiła skupić się na karierze. Aktorka i piosenkarka uznawana jest za gwiazdę Instagrama. W mediach społecznościowych często opowiada o swoich projektach, jednak nie mówi o życiu prywatnym. W mediach czytamy doniesienia na temat nowego związku aktorki z kandydatem na Mistera Polski 2019. Pojawiły się tytuły: Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka przyłapani razem na imprezie.