Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes: "Nie spodziewałam się. Czaicie to? Na jednym balkonie z Evą Longorią"

Julia Wieniawa podbija Cannes
Julia Wieniawa podbija Cannes
Źródło: Dzień Dobry TVN
Bulwar La Croisette w samym sercu Cannes - to właśnie w tym miejscu znajduje się hotel, w którym do wyjścia na czerwony dywan przygotowują się największe gwiazdy świata kina. Ekipa Dzień Dobry TVN towarzyszyła w tym procesie Julii Wieniawie. Jakie nieoczekiwane sytuacje spotkały ją podczas pobytu we Francji?

Julia Wieniawa na festiwalu filmowym w Cannes. Kogo spotkała?

To nie jest pierwszy raz, kiedy Julia Wieniawa miała okazję pojawić się na festiwalu w Cannes. Debiut na francuskim czerwonym dywanie zaliczyła pięć lat temu. - To było dla mnie ogromne przeżycie. Wspominam je do dziś - zaznacza z perspektywy czasu w Dzień Dobry TVN.

Polska aktorka spotkała wówczas w hotelu swoją idolkę - Penélope Cruz. - W windzie. Ja wchodziłam, ona wychodziła. Oczywiście ona była z dwoma wielkimi bodyguardami i na sekundę świat się zatrzymał, bo tak na siebie spojrzałyśmy i miałyśmy wrażenie, że może jesteśmy jakimiś siostrami zaginionymi, bo ona miała dokładnie tak samo długie włosy jak ja, w tym samym kolorze i też jesteśmy tego samego wzrostu - opowiada Julia.

W tym roku 25-latka zobaczyła na żywo m.in. Emmę Stone oraz Evę Longorię. - Nie spodziewałam się tego absolutnie. Czaicie to? Na jednym balkonie z Evą Longorią. (...) Jest na tej samej imprezie co ja, robię sobie z nią zdjęcie i gadam z nią. W ogóle jest mega fajną wyluzowaną laską. Kocham takich ludzi, kocham takie dni - komentuje w materiale Dzień Dobry TVN podekscytowana Polka.

DD_20240519_Wieniawa_studio_REP
Wokalistka, aktorka, jurorka - Julka o wielu talentach
Źródło: Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa twarzą globalnej marki kosmetycznej

Julia Wieniawa spędziła w Cannes dwa intensywne dni. Aktorka brała udział m.in. w sesji zdjęciowej, której finał okazał się dla niej bardzo zaskakujący i nieoczywisty.

- Śmiesznie, bo mieliśmy taki pokój z widokiem na morze przepiękny i robiliśmy zdjęcia na balkonie. Patrzę i mówię do naszej fotografki: "Dorota, ktoś mi robi zdjęcie na dole". Trzech fotografów zaczęło mi robić zdjęcia. Pewnie myśleli, że jakaś wielka gwiazda stoi tam na balkonie. No więc tak się spojrzałam, uśmiechnęłam i wróciłam zawstydzona do pokoju, po czym dzisiaj [dzień później - przyp. red.] rano patrzę i jest nowy artykuł na Elle.pl, a tam zdjęcie właśnie z tego balkonu. Myślę: "Kurczę, to był jakiś polski fotograf?". I okazało się, że nie. Że to z Getty Images - jakoś tak się nazywa ta światowa firma ze zdjęciami paparazzi gwiazd, tak że miałam takie: "Wow, ale super. Mega miło" - ocenia Julia.

Młoda piosenkarka może śmiało wymienić jeszcze jeden powód do radości. - Zostałam oficjalnie twarzą marki L'Oréal Paris. Dzisiaj zostałam też ogłoszona przez globalną szefową, właśnie tutaj w Cannes. Jestem absolutnie zaszczycona i szczęśliwa, że mogę tutaj być z tak wspaniałymi, wartościowymi, silnymi kobietami - stwierdziła w reportażu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Reporter: Mateusz Jarosławski, Marta Wrońska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?