"Mam Talent". Bartek Wasilewski o planach na przyszłość. "Chcę natychmiast działać"

"Mam Talent". Bartek Wasilewski o planach na przyszłość. "Chcę natychmiast działać"
Bartek Wasilewski - zwycięzca Mam Talent
Źródło: Dzień Dobry TVN
Za nami niezwykle emocjonujący finał "Mam Talent". Zwycięzcą został Bartek Wasilewski, który urzekł polską publiczność swoim rapowy występem. Do studia Dzień Dobry TVN przyjechał razem z mamą. W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem zdradził, kto namówił go do uczestnictwa w programie oraz jakie są jego plany na przyszłość.

Bartek Wasilewski i jego droga do "Mam Talent"

Bartek Wasilewski do programu zgłosił się w tajemnicy przed mamą. - Byłam w pracy, nie mogłam rozmawiać, powiedziałam do kogoś, że proszę zadzwonić po 17-tej. Tak się dowiedziałam. Później w domu telefon, zaskoczenie, buzia otwarta, bo nie wiem, co się dzieje. Wpadłam do pokoju do Bartka i zapytałam, o co tu chodzi. Mówię: Boże, co ty narobiłeś, czy ty oszalałeś? - powiedziała Iwona Śniegowska, mama Bartka.

- Zapisałem się po kryjomu (...). Zgłoszenie zasugerowała mi pani od matematyki, bo posłuchała mojej piosenki o mamie i spytała, czy nie chciałbym się zapisać - zdradził zwycięzca programu.

Bartek obawiał się, że mama będzie go zniechęcać do uczestnictwa w show. - Trochę się tam posprzeczaliśmy. Mama mówiła: nigdzie nie jadę - dodał Wasilewski i przyznał, że nigdy nie sądził, że dostanie się do finału. - Moim marzeniem było dostać się na casting - powiedział.

Bartek Wasilewski. Plany na przyszłość

Bartek Wasilewski chce maksymalnie wykorzystać wygraną w programie. - Chcę natychmiast działać, póki mam te swoje pięć minut i jestem rozpoznawalny. W kolejnym sezonie będą następni uczestnicy i nie będą już pamiętać o mnie. Dlatego muszę robić, co w mojej mocy - powiedział.

Marzeniem młodego rapera jest nagranie płyty. - Będę robił wszystko, co w mojej mocy - podsumował.

Zwycięzca "Mam Talent" zaprezentował swoją piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN. Jak podoba wam się ten wykon?

DD_20240519_Wystep_REP
Bartek “zarapował” sobie zwycięstwo w Mam Talent
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?