Ślub i wesele

Współczesna historia Romea i Julii. Życie samo ułożyło ten scenariusz

Ślub i wesele

Aktualizacja:

Związek Oli i Damiana przypomina historię Romea i Julii. Ich rodziny nie akceptują wybranków. Czy ich relacja zakończy się dramatem, a może wręcz przeciwnie – happy endem? Poznajcie współczesnych bohaterów Shakespeare'a.

W programie "Kto odmówi pannie młodej?" to panna młoda oświadcza się panu młodemu. Tak jest i w przypadku Oli i Damiana. Jednak ich historia miłosna jest dużo bardziej skomplikowana.

Romeo i Julia

Ola wraz z Małgorzatą Ohme, która prowadzi program "Kto odmówi pannie młodej?", wybrały się do rodziców kobiety, by podzielić się radosną wieścią.

Oświadczę się Damianowi

– powiedziała Ola.

O Boże. Nie było innych kandydatów

– zareagowali jej bliscy.

Okazuje się, że wybranek Oli działa na jej mamę, jak czerwona płachta na byka.

Był taki czas, że on non stop tutaj wydzwaniał. Wyzywał ją, po czym za 3 sekundy mówił, jak ją straszne kocha. Chce, wybrała sobie, niech sobie żyje

– powiedziała zasmucona mama Oli.

Ola przyznała, że jej partner zawsze może na nią liczyć. I odwrotnie. Problem stanowią jednak rodzice. W idealnym życiu najlepiej byłoby, żeby najbliżsi akceptowali wybranków swoich pociech. W tym przypadku tak nie jest.

Może to wesele ich jakoś połączy. Bardzo bym chciała wspólny niedzielny obiad, żeby było tak rodzinnie. Zawsze marzyłam o kompletnej rodzinie, bo sama jej nie miałam

- wyjawiła z nadzieją przyszła panna młoda.

"Kto odmówi pannie młodej?" - gdzie oglądać?

Ola walczy o tę miłość. Czy Paweł przyjmie jej oświadczyny i zostanie prawdziwym Romeo? Odpowiedź na to pytanie w piątek 6 listopada na antenie TVN 7. Nowe odcinki dostępne są również na platformie VOD player.pl.

Nowy format "Kto odmówi pannie młodej?" prowadzi Małgosia Ohme. Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił!

To pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy

- czytamy na platformie Player.pl

Zobacz też:

"Kto odmówi Pannie Młodej?"Historia Karoliny i Łukasza. "To było coś niesamowitego"

Maciej Dowbor o początkach związku z Joanną Koroniewską: "Powiedziałem, że z tą wieśniarą to ja nie chcę"

Kulisy planu filmowego "Chłopów". Pędzle pójdą w ruch

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości