Chłopak rzucił ją przez "nieodpowiedni" kostium na Halloween. "Czy rzeczywiście chcesz to założyć?"

Pia Blossom
Chłopak rzucił ją przez "nieodpowiedni" kostium na Halloween
Źródło: GettyImages / Tik Tok
Nie spodziewała się, że ten jeden błąd może przekreślić jej związek. Jedna ze znanych TikTokerek opublikowała klip, w którym pokazała swój strój na Halloween i poskarżyła się na gwałtowną reakcję ukochanego. Nagranie od razu stało się hitem w sieci, obejrzano je ponad 110 tysięcy razy. Za kogo się przebrała?

Rzucił ją przez kostium na Halloween

Pia Blossom jest znana w sieci jako "modelka o dużych rozmiarach". Ostatnio poskarżyła się swoim fanom na TikToku tym, jak została brutalnie potraktowana przez swojego ukochanego. 25-latka udała się na imprezę przebrana za "martwego króliczka Playboya" z wyciętym trykotem i czarnymi pończochami.

Halloween

Źródło: Dzień Dobry TVN
Dzień dobry albo psikus
Dzień dobry albo psikus
Straszne przysmaki na Halloween
Straszne przysmaki na Halloween
Najlepsze filmy na Halloween
Najlepsze filmy na Halloween
Jak Amerykanie świętują Halloween w tym roku?
Jak Amerykanie świętują Halloween w tym roku?
Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku
Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku
Przygotuj się na Halloween
Przygotuj się na Halloween

- Rzucił mnie przez kostium na Halloween - oświadczyła w klipie, po czym opublikowała zdjęcie owego stroju. Chłopak miał powiedzieć jej, że kostium jest "niewłaściwy" i kazał jej założyć spodnie. Odmówiła.

Zignorowałam jego wskazówki, ponieważ byłoby to po prostu dziwne, ale kiedy opublikowałam kostium na Instagramie przed wyjściem, napisał do mnie: "czy rzeczywiście chcesz to założyć? Widzę cały twój tyłek" 
- wspominała 25-latka.

Następnie partner zaproponował jej rozwiązanie: nadal mogłaby nosić ten strój, gdyby dołożyła legginsy, aby bardziej się zakryć. - Byłam w domu mojej przyjaciółki gotowa do wyjścia, a on powiedział: "czy możesz poprosić o pożyczenie legginsów czy czegoś? I nosić legginsy zamiast rajstop?" - wspominała tiktokerka.

Niefortunna impreza na Halloween

Sprawy przybrały zaskakujący obrót, gdy Pia spotkała na imprezie przypadkowego mężczyznę w stroju z gigantycznego jajka. Zapytała, czy może dla zabawy go przymierzyć. Po przesłaniu relacji na Instagramie w nowym stroju ​​została zalana telefonami od swojego chłopaka. - Pytał: "czyj to kostium?!" Powiedziałam: "nie wiem, myślałam, że ci się spodoba! Nie widzisz już przecież moich cycków ani tyłka, bo jestem jajkiem" - opowiadała.

Pia Blossom przebrana na Halloween
Pia Blossom przebrana na Halloween
Źródło: TikTok/piablossom_x

Partner oskarżył Blossom o spanie z mężczyzną w zamian za strój, mimo że kobieta twierdzi, że tego nie zrobiła, a cała wymiana była tylko dla zabawy. - Rozłączyłam się, wyłączyłam telefon, kontynuowałam wieczór z przyjaciółmi i nigdy więcej go nie widziałam - kwituje kobieta.

Dramatyczny finał relacji

Po tych wszystkich wydarzeniach Pia dowiedziała się, że mężczyzna powiedział przyjaciołom, że ją rzucił, ponieważ przespała się z kimś w zamian za strój. Widzowie jej filmu na TikToku zareagowali wielkim zdziwieniem. Ich zdaniem miała szczęście uciec z tego związku, zanim sprawy staną się zbyt poważne. - Miło z jego strony, że tak wcześnie pokazał swoje prawdziwe oblicze - napisał jeden z internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło: news.com.au

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Tik Tok

podziel się:

Pozostałe wiadomości