Styl życia

Najbardziej oczekiwane premiery filmowe w 2022. "Wysyp fantastycznych filmów"

Styl życia

Autor:
Adam
Barabasz
Najbardziej oczekiwane premiery filmowe 2022
Najbardziej oczekiwane premiery filmowe 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Anna Wendzikowska zdradza, na co wybrać się do kina tuż po nowym roku. Wśród jej propozycji każdy fan X muzy znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się więc całkiem miły początek 2022 roku.

Premiery filmowe w 2022 roku

Mówiąc o oczekiwaniach związanych z Nowym Rokiem nie możemy przejść obojętnie obok oczekiwań filmowych na 2022 rok. Jak donosi Anna Wendzikowska, miłośnicy kina nie będą mieli na co narzekać.

- To będzie rok, kiedy pojawi się wysyp fantastycznych filmów, bo one trochę czekały na półkach i jeżeli nic się nie zaskoczy, to te filmy się wyleją na nas - zapowiedziała.

Już 5 stycznia na wielkim ekranie pojawi się "King's Man: Pierwsza misja", opowiadający o początku organizacji. Za kamerą Matthew Vaughn, a w główne role wcielili się: Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Good.

- Ten film łączy w sobie Jamesa Bonda, historię o superohaterach i taką serię "Szybcy i wściekli" - stwierdziła dziennikarka. - Naprawdę dobrze się to ogląda. Fantastyczny Ralph Finnes w najlepszym swoim wydaniu - zarekomendowała.

Na co do kina w 2022 roku?

Jennifer Lopez postanowiła wyciągnąć pomocna dłoń do wszystkich spragnionych komedii romantycznych. Już w lutym premierę będzie miał film "Wyjdziesz za mnie", którego akcja toczy się oczywiście wokół ślubu. Na wypadek gdyby pojawił się niedosyt, film pełen jest piosenek latynoskiej gwiazdy, Malumy. J.Lo na ekranie partneruje Owen Wilson. Z kolei fani Elle Woods mogą spodziewać się trzeciej odsłony "Legalnej blondynki".

36 lat po premierze "Top Gun" widzowie będą mieli okazje spotkać się z Petem "Maverickiem" Mitchellem - w tej roli oczywiście Tom Cruise. Początkowo film miał wyreżyserować Tony Scott, ale dzień przed spotkaniem z Tomem Cruisem popełnił samobójstwo. Ostatecznie za kamerą stanął Joseph Kosinski.

- Jestem ciekawa, kiedy Tom Cruise przegra z czasem, bo on wyciska ile się da z aktorskiej kariery - przyznała Anna Wendzikowska.

Miłośnikom superbohaterów z pewnością nie umknie premiera nowego "Batmana", w którego wcielił się Robert Pattinson.

- To podobno będzie najmroczniejszy ze wszystkich batmanów - zdradziła. - Niewiele jeszcze o tym filmie wiadomo. Nawet pierwsze trailery są bardzo ubogie, jeżeli chodzi o akcję.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości