"Biznesy pełne pasji". Nowy program o inspirujących i przedsiębiorczych kobietach już w marcu

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
materiał prasowy
"Biznesy pełne pasji"

Już niebawem odbędzie się premiera nowego programu "Biznesy pełne pasji". Jeśli zastanawialiście się, czy kobiety mogą prowadzić z sukcesem swój biznes, odpowiadamy – mogą. Najlepszym przykładem są bohaterki nowego formatu. Wielozadaniowe, skrupulatne, cierpliwe, błyskotliwe, a przede wszystkim odważne. Pewnego dnia po prostu postanowiły porzucić dotychczasowe życie i otworzyły własną firmę. Jak radzą sobie na rynku?

Program "Biznesy pełne pasji". O czym opowiada?

Frustruje cię dotychczasowa praca? Masz dość swojego szefostwa? A może czujesz, że twoje miejsce jest zupełnie gdzie indziej? Zastanawiałaś się kiedyś, co by było gdybyś tak rzuciła wszystko i zaczęła spełniać marzenia? Jedno jest pewne, liczy się pierwszy krok. Ten zrobiły już uczestniczki nowego programu. Te kobiety postawiły wszystko na jedną kartę i zrealizowały swój pomysł na biznes. Mimo wielu trudności, obaw, często niesprzyjających okoliczności, odniosły sukces i teraz prowadzą świetnie prosperujące mikroprzedsiębiorstwa. 

Czego możemy spodziewać się w nowym programie? Poznamy historie silnych kobiet, które opowiedzą, jak zrodził się pomysł na własną firmę, skąd pozyskały fundusze na start, jak wyglądały początki i przed jakimi wyzwaniami stanęły.

Będzie się działo. Już teraz możemy zdradzić, że kamery zawitały w psim przedszkolu, lokalnym zakładzie fotograficznym, w cukierni i szkole pływania. Poznamy też producentkę nietypowych klocków i damę z wiertarką!

Cykl będzie nie tylko okazją do poznania inspirujących historii przedsiębiorczych kobiet, ale też poradnikiem dla pań, które chcą zmienić coś w swoim życiu i od dawna marzą o samodzielności oraz niezależności.

Program "Biznesy pełne pasji". Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy odcinek programu odbędzie się 6 marca, w poniedziałek, o godz. 20:45 na antenie TVN Style. Wszystkie odcinki dostępne będą także na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości