Materiał promocyjny

Mała Skandynawia w Polsce to idealne miejsce na wypoczynek. "Goście z uśmiechami stąd wyjeżdżają"

Mała Skandynawia w Polsce
Wakacyjny odpoczynek
Źródło: Dzień Dobry TVN
Już za moment rozpoczną się wakacje i spora część z nas wyruszy na letni wypoczynek. Osoby, które nie mają jeszcze pomysłu na to, jak spędzić urlop mogą rozważyć wyjazd do Zatoru i zrelaksować się w skandynawskim stylu.

Jak odpocząć w skandynawskim stylu?

Aby poczuć się jak w Skandynawii, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Wystarczy odwiedzić Scandinavia Resort w Zatorze. - Z jednej strony kontenery z odzysku, takie kontenery, które pływają na statkach. W tych kontenerach można pomieszkać, premium apartament, ale też domki, przepiękne, skandynawskie, kolorowe domki, jest ich tutaj dwadzieścia - powiedział w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

Mateusz Iwański, właściciel obiektu wyznał, że do stworzenia tego miejsca zainspirował go właśnie pobyt w Skandynawii. - Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, coś, co daje nie tylko nocleg, ale daje też emocje i wrażenia po dniu pełnym wrażeń w Energylandii. Było pełne skupienie na tym, żeby zrobić coś wyjątkowego, coś, czego nie ma, coś, co jest ogromne, na wielką skalę i nasze oczekiwania to przerosło. Za każdym razem cieszę się, jak z bratem tutaj przyjeżdżamy. Tak więc serducho rośnie, jak goście z uśmiechami stąd wyjeżdżają - powiedział.

Hotel z kontenerów - jak to wygląda?

Trzeba podkreślić, że kontenery, w których mieszkają goście, zostały przerobione na wysokiej klasy pokoje hotelowe. - Z zewnątrz one przeszły całkowity, gruntowny remont, żeby spełniły, jak największe oczekiwania naszych gości - wyjaśnił Mateusz Iwański.

Zapytany o plany rozwoju, odpowiedział" "Chcemy tworzyć miejsca, które zaskakują, inspirują, tworzą emocje, gość czuje coś wyjątkowego". Jego zdaniem tradycyjne hotele są już trochę banalne.

Warto dodać, że pomysłodawcy zmienili kontenery nie tylko w pokoje hotelowe. Z nich powstał również basen. W Scandinavia Resort w Zatorze można też znaleźć miejsce, w którym można się odciąć od wszystkiego. Wystarczy zrobić kilka kroków, aby być bliżej natury. Podziwiać rozlewiska, stawy oraz przepiękne tereny zielone.

Dlaczego jeszcze warto się tam wybrać? Dowiecie się tego z powyższego wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla