Te ubrania plażowe stworzysz z pareo. "Mamy podkreśloną talię"

238A5490
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jakie ubrania plażowe możemy stworzyć z pareo - napisy
Jakie ubrania plażowe możemy stworzyć z pareo - napisy
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Pareo to element stroju plażowego, który zachwyca swoją funkcjonalnością. Możemy stworzyć dzięki niemu kilka różnych elementów garderoby, w tym narzutkę czy spódniczkę. Jak to zrobić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała międzynarodowa ekspertka brafittingu Iza Sakutova.

Jak dobrać pareo?

Przed nami sezon urlopowy. Wiele osób planuje już wypoczynek nad morzem czy basenem. Podczas plażowania warto zadbać o odpowiedni strój. Świetnym dodatkiem do strojów kąpielowych dla kobiet będą parea i tuniki plażowe. Ich zaletą jest fakt, że można je nosić na różne sposoby.

W studiu Dzień Dobry TVN międzynarodowa ekspertka brafittingu Iza Sakutova, opowiedziała widzom, co jest najważniejsze przy wyborze pareo.

- Kiedy decydujemy się na zakup pareo, to inwestujmy w takie dłuższe, od ramienia do kolana co najmniej, bo wówczas mamy więcej możliwości stylizacji. Też zwracamy uwagę na to, żeby materiał oczywiście był przewiewny, żeby nas nie zaparzał, no i żeby był szybkoschnący - tłumaczyła ekspertka.

Co stworzysz z pareo?

Jak zaznaczyła nasza gościni, z pareo możemy stworzyć różne kreacje, w tym spódnice. - Czujemy się bardziej pewnie, bo jednak pewne elementy ciała są schowane, które niekoniecznie chcemy właśnie, chociażby w restauracji eksponować, ale z drugiej strony też mamy podkreśloną talię, więc optyczne mamy wyszczuplenie sylwetki - powiedziała międzynarodowa ekspertka brafittingu.

- Dodatkowo możemy bardzo w łatwy sposób też wykreować taką fajną narzutkę. Przenosimy to na plecy, wywiązujemy sobie tutaj z tyłu na karku. Innym sposobem, też bardzo atrakcyjnym, jest przesunięcie tej chusty na ramiona i teraz łapiemy za te końcówki i wywiązujemy je pod spodem - dodała Iza Sakutova.

Zobacz dokładne instrukcje w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla