Newsy

Zwróciła się do internautów, by zaszczepili się przeciw COVID-19, kilka dni później zmarła. "Nie powinnam czekać"

Newsy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
nbcnews.com

W ostatnim filmie opublikowanym przed śmiercią na TikToku, Megan Alexandra Blankenbiller zaapelowała do obserwujących ją fanów o przyjmowanie szczepionek przeciwko COVID-19. Nagranie ze szpitala poruszyło serca internautów z całego świata. Wielu z nich dziękuje zmarłej dziewczynie za pouczający manifest.

Użytkowniczka TikToka zaapelowała do internautów

Profil Megan Alexandry Blankebiller na TikToku obserwuje ponad 20 tysięcy internautów. 15 sierpnia 2021 roku użytkowniczka modnej aplikacji opublikowała w sieci poruszające nagranie, w którym zwróciła się do przeciwników szczepień przeciw COVID-19 oraz osób, które nie są do końca przekonane, czy powinny zdecydować się na przyjęcie preparatu.

Mieszkanka Teksasu w wyniku zakażenia koronawirusem zmagała się z poważnymi objawami choroby. Wideo nagrane przez nią podczas pobytu w szpitalu wyraźnie pokazuje, jak wiele trudu sprawiało jej zebranie sił do przekazania ważnego apelu.

Nie powinnam czekać. Jeśli jesteście choćby w 70 proc. pewni, że chcecie przyjąć szczepionkę, zdecydujcie się na to. Nie czekajcie. Może wtedy, mam taką nadzieję, nie traficie do szpitala jak ja

- mówiła Megan Alexandra Blankenbiller w ostatnim filmie, jaki udało jej się opublikować na TikToku przed śmiercią. Zaledwie tydzień później młoda TikTokerka zmarła, pozostawiając po sobie poruszający apel, który został obejrzany już ponad 850 tys. razy.

Internauci żegnają zmarłą Megan Blankenbiller

Nagranie opublikowane w połowie sierpnia przez zmarłą użytkowniczkę TikToka, wywołało poruszenie wśród internautów. Na jej profilu umieszczono oficjalny komunikat, potwierdzający smutną informację śmierci dziewczyny.

Alexandra odeszła dziś z tego świata, udała się do innego miejsca. Brakuje nam jej

- czytamy.

Pod filmem, w którym dziewczyna zwróciła się do fanów z prośbą o przyjmowanie szczepionek przeciw COVID-19, pojawiła się lawina komentarzy.

"Mam złamane serce, przykro mi", "Spoczywaj w pokoju", "Dziękuję, że podjęłaś próbę edukowania innych w tym temacie. Wysyłam modlitwy do twojej rodziny" - pisali poruszeni internauci.

@atasteofalex

**Also, Tonic Water. Nasty stuff but good for you!! Stay safe out there guys!

♬ original sound - It’s Alex, Betch.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zainteresowanie szczepieniami młodzieży w szkołach niewielkie. Dyrektorzy placówek rozczarowani

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: nbcnews.com

Źródło zdjęcia głównego: Luis Alvarez/Getty Images

Pozostałe wiadomości