Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Podjęliśmy decyzję o rozstaniu"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Iza i Kamil "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami 5. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech par to właśnie oni wydawali się najlepiej dobrani. Nikogo więc nie zdziwiło, że po programie tylko ich małżeństwo przetrwało. Byli szczęśliwi i jeszcze niedawno mówili w mediach o wspólnej przyszłości. Teraz Iza poinformowała o rozstaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil

Izabela Juszczak wystąpiła w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", by dać sobie szansę na miłość i odnaleźć właściwego partnera. Zaufała ekspertom, którzy dobrali do niej Kamila Węgrzyna. Para pobrała się i w programie widzowie mogli obserwować, jak kiełkuje ich uczucie. Po zakończeniu eksperymentu postanowili, że wytrwają w małżeństwie i zawalczą o swój związek. Dopiero wówczas rozpoczęło się ich prawdziwe wspólne życie. Jak wyznali pod koniec czerwca w "Dzień Dobry Wakacje", początki nie były łatwe.

- Nie ukrywamy, że były momenty, w których było bardzo ciężko. Myślę, że razem sobie za to dziękujemy, że daliśmy radę i włożyliśmy w to bardzo dużo pracy i wyrozumiałości dla siebie - powiedział Kamil.

Zakochani zapowiedzieli również, że planują wspólną przyszłość i chcą razem zamieszkać. Kamil miał przeprowadzić się do Izy.

Iza i Kamil rozstali się?

Ostatnimi czasy Iza i Kamil bardzo rzadko publikowali w sieci wspólne zdjęcia. Fani zaczęli więc spekulować, czy aby na pewno wszystko u nich w porządku, bo przecież wcześniej para nie stroniła od pokazywania się razem w mediach społecznościowych. Na profilu instagramowym Juszczak pojawił się niepokojący wpis, który może jedynie potwierdzać domysły fanów.

- Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważne decyzje. Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała Iza.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski/East News

Pozostałe wiadomości