Gwiazdy

Zaśpiewała utwór Eltona Johna w "Mam talent" i zachwyciła jurorów. Dawno nie było takich owacji na stojąco

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Mam talent!

Miłośnicy polskiej edycji programu "Mam Talent!" już po raz trzynasty mają możliwość śledzić zmagania nieprzeciętnych uczestników na antenie TVN. Format, w którym uzdolnieni artystycznie śmiałkowie stają do rywalizacji o nagrodę pieniężną i prestiżowy tytuł zwycięzcy, cieszy się wyjątkową popularnością także za granicą. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji telewizyjnego show pojawiła się Tory Vagasy, która za swój niesamowity występ otrzymała zasłużone owacje na stojąco.

Tory Vagasy w amerykańskim "Mam Talent!"

Program "Mam talent" daje uczestnikom możliwość zdobycia sporej kwoty pieniędzy, ale i niepowtarzalną szansę na zrobienie kariery w wybranej branży. To kusząca propozycja zwłaszcza dla początkujących wokalistów, którzy tłumnie przybywają na castingi do telewizyjnego show. Decyzję o wzięciu udziału w nagraniach podjęła także Tory Vagasy, która pojawiła się na scenie "America's Got Talent".

Pochodząca z Florydy dziewczyna stanęła przed jury i publicznością w długiej, eleganckiej sukni. Szykowny wygląd uczestniczki wzbudził zainteresowanie zebranych w studio gości, jednak to jej występ sprawił, że nagrodzili ją owacjami na stojąco.

Tory Vagasy wykonała piosenkę z "Króla Lwa"

Na scenie amerykańskiej wersji programu "Mam Talent" Tory Vagasy zaprezentowała piosenkę z repertuaru Eltona Johna, zatytułowaną "Can you feel the love tonight". Przebój znany z kultowej bajki "Król Lew" w jej wykonaniu wprawił w zachwyt zarówno zebraną na sali publiczność, jak i zasiadających za stołem jurorskim Simona Cowella, Heidi Klum, Sofię Vergarę oraz Howie Mandel. Wszyscy poderwali się z krzeseł, by nagrodzić młodą wokalistkę brawami.

Warto przypomnieć, że piosenka z filmu "Król Lew" w 1995 roku została nagrodzona Oscarem w kategorii "Najlepsza oryginalna piosenka filmowa". Otrzymała też inne prestiżowe wyróżnienia, między innymi Nagrodę Grammy oraz Złoty Glob. Tym razem przyniosła szczęście młodej, dobrze zapowiadającej się piosenkarce, występującej na scenie "America's Got Talent".

13. edycja programu "Mam Talent!" na antenie TVN

Od 4 września 2021 roku fani programu "Mam Talent!" mogą śledzić jego premierowe odcinki w każdą sobotę o godzinie 20.00 na antenie TVN. Szeregi jury zasiliły dobrze znane widzom gwiazdy: Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. W 13. sezonie show dołączył do nich także czeski tancerz i choreograf, Jan Kliment. W roli prowadzących wystąpili Marcin Prokop i Michał Kempa.

Nowe odcinki "Mam Talent!" można również oglądać za pośrednictwem platformy Player.pl. W serwisie jest dostępnych także 12 wcześniejszych sezonów formatu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Tory Vagasy Performs "Can You Feel The Love Tonight" - America's Got Talent 2021

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości