Gwiazdy

Justyna Steczkowska nagrała piosenkę w duecie z Beatą Kozidrak. "Proszę was kochani o wyzbycie się wszelkich ocen."

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?

Justyna Steczkowska poinformowała fanów o muzycznym projekcie stworzonym wspólnie z Beatą Kozidrak. Wokalistka zaapelowała, by nie oceniać piosenki przez pryzmat ostatnich wydarzeń. Zdradziła również, jaką koleżanką jest wokalistka Bajmu.

Beata Kozidrak w duecie z Justyną Steczkowską

Justyna Steczkowska za pośrednictwem Instagrama przekazała wiadomość o najnowszej piosence, która zostanie zaprezentowana podczas nadchodzącej trasy koncertowej. Piosenkarka nie mogła nie odnieść się do ostatnich wydarzeń. Znana z eleganckiego zachowania Justyna nie zawiodła swoich fanów i wykazała się niezwykłym wyczuciem.

- Obiecałam, że zaprezentuję Wam utwór, który skończyłam nagrywać w połowie sierpnia razem z niezwykłą wokalistką - napisała na swoim profilu. To była nasza tajemnica dla Was. Przyszedł czas, żeby odkryć karty i zaprezentować nasz nowy duet, który pierwszy raz wykonamy właśnie w Poznaniu z Beatą Kozidrak. - ogłosiła.

Justyna zwróciła się z prośbą o nieocenianie życia prywatnego jej koleżanki po fachu.

- Teraz zamknijcie oczy i przypomnijcie sobie te wszystkie książki, które Wam polecałam, których podstawą jest miłość, empatia i szacunek do drugiego człowieka i proszę Was Kochani o wyzbycie się wszelkich ocen - zaapelowała. - Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim - podkreśliła.

Justyna Steczkowska świętuje 25-lecie kariery

Justyna Steczkowska na 2021 rok zaplanowała wielką trasę koncertową, która jest sposobem na uhonorowanie 25-lecia jej artystycznej działalności. W 10 największych miastach w Polsce wokalistka zaprezentuje show z udziałem tancerzy i najpopularniejszych polskich artystów. Fani piosenkarki będą mieli okazje usłyszeć piosenki z wszystkich płyt wydanych przez Justynę.

Obdarzona 4-oktawową skalą głosu Justyna Steczkowska pojawiła się na scenie w połowie lat 90. Jej płyta "Dziewczyna szamana" stworzona z Grzegorzem Ciechowskim była prawdziwym objawieniem. Oryginalne brzmienia połączyła z niezwykle wyrazistym wizerunkiem, którego stałym elementem stały się kruczoczarne włosy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz wideo: Jacek Poniedziałek podbija Wenecję

Jacek Poniedziałek podbija Wenecję
Jacek Poniedziałek podbija Wenecję Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości