Zmiany w zarządzie Fundacji TVN. "Z radością witam w roli nowej prezes Zuzannę Lewandowską"

Zmiany w zarządzie Fundacji TVN. "Z radością witam w roli nowej prezes zarządu Fundacji TVN Zuzannę Lewandowską"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Akcja „Zdrowie w głowie” Fundacji TVN
Akcja „Zdrowie w głowie” Fundacji TVN
Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN
Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Świąteczne misie Fundacji TVN powracają
Przez 30 lat pomogła tysiącom dzieci
Przez 30 lat pomogła tysiącom dzieci
Relacja z sesji zdjęciowej Tatuum i Fundacja TVN
Relacja z sesji zdjęciowej Tatuum i Fundacja TVN
Fundacja TVN pomaga od wielu lat
Fundacja TVN pomaga od wielu lat
Akcja TVN i TATUUM "Jestem sobą"
Akcja TVN i TATUUM "Jestem sobą"
Psi azyl ostatniej szansy
Psi azyl ostatniej szansy
Kulisy balu Fundacji TVN - POPRAWKA
Kulisy balu Fundacji TVN - POPRAWKA
Kulisy balu Fundacji TVN
Kulisy balu Fundacji TVN
Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży
Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży
14 kwietnia zakończyła się kadencja dotychczasowego zarządu Fundacji TVN. W związku z tym podjęto decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. - Z radością witam w roli nowej prezes zarządu Fundacji TVN Zuzannę Lewandowską - powiedziała Kasia Kieli, dyrektor zarządzająca Warner Bros. Discovery w Polsce.

Nowy zarząd Fundacji TVN

Fundacja TVN jest głównym filarem działań charytatywnych i CSR-owych TVN Warner Bros. Discovery. Od początku swojego istnienia realizuje ważne inicjatywy społeczne i przedsięwzięcia dobroczynne oraz projekty infrastrukturalne o dużej skali, takie jak budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Instytucie-Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka. 

Zgodnie z decyzją Rady Fundacji TVN z początkiem maja 2024 r. funkcję prezes zarządu fundacji przejmie Zuzanna Lewandowska, która jest jest managerką i przedsiębiorczynią społeczną. Do lipca 2022 była wiceprezeską zarządzającą i dyrektorką programową w ramach Grupy Filantropijnej Gazety Wyborczej.

Co więcej, Zuzanna jest doradczynią World Woman Foundation USA, z którą współtworzy doroczną konferencję na temat przywództwa w Davos/WEF oraz współzałożycielką międzynarodowych inicjatyw edukacyjnych dla młodzieży.

- Z radością witam w roli nowej prezes zarządu Fundacji TVN Zuzannę Lewandowską. Zuzanna wnosi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i współpracy z fundacjami w Polsce i za granicą. Jestem pewna, że przyczyni się ono do dalszego, dynamicznego rozwoju Fundacji - powiedziała Kasia Kieli, przewodnicząca Rady Fundacji TVN oraz President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Jednocześnie, do nowego zarządu powołani zostali również: Rafał Ogrodnik, CFO i COO Warner Bros. Discovery w Polsce oraz Jan Mróz, Vice President - Communication & Public Affairs Warner Bros. Discovery w Polsce.

Katarzyna Kolenda-Zaleska zakończyła swoją 8-letnią kadencję

14 kwietnia 2024 r. skończyła się kadencja Katarzyny Kolendy-Zaleskiej jako prezes Fundacji TVN. - Praca dla Fundacji TVN to był dla mnie zaszczyt i niezwykle poruszające, pełne pokory doświadczenie pomagania tym, którzy tej pomocy są pozbawieni. Dziękuję całemu zespołowi Fundacji za wielkie serce, a w moim sercu zawsze będzie Fundacja TVN - powiedziała dotychczasowa prezes Fundacji.

Słowa uznania w kierunku Katarzyny Kolendy-Zaleskiej skierowała dyrektor zarządzająca Warner Bros. Discovery w Polsce Kasia Kieli. - Chciałabym bardzo podziękować Kasi Kolendzie-Zaleskiej za całą dotychczasową pracę na rzecz Fundacji TVN, za jej ogromne zaangażowanie w realizację wieloletnich projektów charytatywnych. Dzięki nim tysiące potrzebujących otrzymało wsparcie, co dało podopiecznym Fundacji oraz ich rodzinom nadzieję, a nam powód do dumy, że możemy uczynić świat choć trochę lepszym miejscem powiedziała.

- Fundacja pod przewodnictwem Kasi zaangażowała się w i rozwinęła flagowy projekt "Zdrowie w głowie", współfinansując budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży przy Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" oraz remontując gabinety psychologiczne i psychiatryczne w różnych regionach w Polsce - dodała. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki