Fundacja TVN. Nie jesteś sam

  Bohaterem odcinka był mieszkający w lokalu komunalnym raper, Krzysztof Łyszkowski oraz jego kolega Łukasz, który cierpi na porażenie czterokończynowe.

  Ile wygrali prezenterzy Dzień Dobry TVN?

  Powstaje wielkie i nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które budowane jest dzięki współpracy Fundacji TVN oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Prace z każdym dniem nabierają tempa.

  Dotychczas zaniedbana psychiatria dziecięca, dzięki pomocy Fundacji TVN ma szansę na rozwój w powstającym Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Jednak wciąż jest dużo do zrobienia. Z jakimi problemami zmagają się dzieci i młodzież? Jak objawiają się poszczególne zaburzenia?

  Fundacja TVN "nie jesteś sam" wraz z Centrum Zdrowia Dziecka zbuduje nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. W budynku, gdzie leczone będą także dzieci chore na raka, znajdą się oddziały stacjonarne, detoksykacji, poradnie dzienne i gabinety terapii. Wszystko w najwyższym standardzie. Centrum ma zostać otwarte w ciągu dwóch lat.

  Ruszyła 13. edycja akcji "Podaruj misia". W tym roku pluszaki zaprojektowali: Bohoboco, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński i marka Just Paul. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, z jakimi gwiazdami współpracowali przy tworzeniu pluszaków. Obok nich na kanapie usiadła także: aktorka Maja Ostaszewska i prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Katarzyna Kolenda Zaleska. Gdzie i od kiedy można kupować misie?

  Już jutro w kawiarence TVN na rogu Marszałkowej i Hożej w Warszawie będzie można nabyć misia Fundacji TVN Nie jesteś sam oraz spotkać się ze znanymi przyjaciółmi miśków: Moniką Olejnik, Kasią Sokołowską, Anitą Werner, Mają Ostaszewską, Anną Kalczyńską, Filipem Chajzerem, Marciną Tyszką, Dawidem Wolińskim, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Radosławem Majdanem i Agustinem Equrrolą. Zobaczcie, jak powstawały misie. Zajrzeliśmy też za kulisy sesji wizerunkowej.

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale też ważny dzień dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam". Punktem kulminacyjnym balu jest aukcja, z której dochód zostanie przekazany potrzebującym. Czy w tym roku padł rekord? Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  Robert Korzeniowski i Anna Dec przyłączyli się do 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która potrwa do 24 września. Ile kilometrów zostało do uzbierania? I jak przyłączyć się do akcji? Z ambasadorami akcji spotkał się dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

  Już dziś rusza coroczna akcja "Podaruj Misia komuś, kogo kochasz". Od samego rana, w Cafe TVN, czekają na Was misie fundacji TVN "nie jesteś sam". Zobaczcie jakie misie dołączyły do nas w tym roku, kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci. W kawiarence spotkają się z Wami m.in.: Agustin Egurrola, Michał Gilbert Lach, Katarzyna Sokołowska, Piotr Kraśko i Dorota Wellman!

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim charytatywne. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja, z której dochód zostanie przekazany podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Polacy udowodnili już wiele razy, że reagują, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Tak samo było w przypadku akcji Podziel się pięknem. Pieniądze zebrane podczas tego projektu zostały przekazane na Fundację TVN Nie jesteś sam. Do Zielonych Drzwi Anna Maruszeczko zaprosiła dyrektor ds. kontaktów zewnętrznych L'OREAL Beatę Iwanienko, która powiedziała nam o tej akcji.

  Dziś wieczorem odbędzie się X finał wspólnej akcji programu Uwaga i Fundacji TVN 'Nie jesteś sam'. Na jaki cel były zbierane w tym roku pieniądze? I jak wyglądają przygotowania do gali? Gośćmi Anny Maruszeczko byli: Tomasz Kubot i Robert Bednarski.

  Byliśmy z kamerą na planie akcji Akcja Fundacji TVN "Podaruj misia". Co jest w tym roku celem kampanii? Które gwiazdy zaangażowały się w akcję i zachęcają do zakupienia misia? I które misie podarują swoim najbliższym? A Wam, ktory mis podoba się najbardziej?

  Podczas wczorajszego finału "Top Model" w fotelu jurorskim zasiadła Kasia Struss. Modelka światowego formatu w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN zdradziła, że zgłosiła swoją sukienkę z Balu TVN na aukcję. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN. Nie jesteś sam.

  Bal Nocy Letniej to największe wydarzenie charytatywne w Polsce. Na co w tym roku zbierano pieniądze? Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Bożenę Walter - prezesa Fundacji. Z kolei obecne na Balu gwiazdy zdradziły, z jakim wyprzedzeniem szykują swoje balowe kreacje. Okazuje się, że butiki projektantów przeżywają oblężenie na kilka miesięcy przed wydarzeniem.

  Choć aktor pracuje dla obu stacji to zdecydował, że w Wielkim Meczu zagra w reprezentacji TVN. dlaczego podjął taką decyzję? Czy drużyna TVP próbowała go przekupić na swoją stronę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To był mecz ponad podziałami, a wszystko w szczytnym celu. Przypomnijmy, że cały dochód z meczu zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam". Piłkarskie spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny. Rozpiera nas prawdziwa duma. Co działo się w szatni przed wyjściem na murawę? Jakie panowały nastroje? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno Agnieszka i Kuba Wesołowscy wzięli ślub, a tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zauważyła, że aktor przestał nosić obrączkę. Dlaczego? Zapytała go o to podczas tegorocznego balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

  Osoby niepełnosprawne fizycznie ogranicza nie tylko ich własne ciało, ale także ludzie zdrowi, którzy niejednokrotnie zamykają się na nich, ponieważ nie wierzą, że niepełnosprawni mogą tak samo mocno kochać i opiekować się innymi. Czy społeczeństwo jest przygotowane, aby akceptować związki osób niepełnosprawnych? Czy miłość do osoby niepełnosprawnej to poświęcenie? Anna Maruszeczko zapytała o to gościa Dzień Dobry TVN prezesa fundacji "Integracja" Piotra Pawłowskiego.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewały i zatańczyły dzieci z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Wykonały utwór z musicalu MATILDA - "Dzieci rewolucji". Małych artystów będzie można zobaczyć 18 czerwca na warszawskim Torwarze w trakcie koncertu Musical Dream - Magiczny świat musicalu.

  Podróżniczka, redaktor naczelna polskiej edycji National Geographic Martyna Wojciechowska często angażuje się w akcje na rzecz dzieci. Tym razem przyjęła zaproszenie do udziału w akcji charytatywnej „Zwierciadło dzieciom”. Na co zostaną przeznaczone pieniądze zebrane w czasie tej akcji? Jak można się do niej przyłączyć? O tym Martyna powiedziała w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, gdzie nas zabierze w nowych odcinkach kolejnego sezonu "Kobieta na krańcu świata".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na czwartym, charytatywnym balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". To najważniejsze wydarzenie towarzyskie sezonu. Zlicytowano tam między innymi manuskrypt wiersza Wisławy Szymborskiej oraz rzeźbę Magdaleny Abakanowicz.

  Fundacja TVN "nie jesteś sam" jako jedna z wielu zgłosiła się do firmy Ryanair, która obiecała przekazać na cele charytatywne zysk ze sprzedaży kalendarza. Firma zdacydowała że100 tys. euro w tym roku trafi do Fundacji TVN!