Newsy

"Zabawa w chowanego". Tomasz Sekielski opublikował zwiastun filmu. Jest bardzo mocny

Newsy

Aktualizacja:
Piotr Bławicki/East News

Tomasz Sekielski ujawnił termin premiery swojego drugiego filmu dokumentalnego o pedofilii w Kościele katolickim. Pierwszy - "Tylko nie mów nikomu" - wstrząsnął widzami i ma już 23 mln odsłon. Kiedy będziemy mogli obejrzeć "Zabawę w chowanego"? Póki co dziennikarz opublikował zwiastun filmu.

"Zabawa w chowanego" - kiedy premiera

"Zabawa w chowanego" to drugi film Tomasza Sekielskiego, którego tematem jest pedofilia w polskim Kościele katolickim.

Bracia Sekielscy mają przyjemność poinformowania was, iż w przyszłym tygodniu w Sekielski Sunday Night wystąpimy razem i porozmawiamy o filmie, który już pewnie obejrzycie, gdyż premiera "Zabawy w chowanego" będzie miała miejsce w sobotę 16 maja o godzinie 10

- mówił Tomasz Sekielski podczas transmisji na Facebooku.

"Zabawa w chowanego" - gdzie oglądać

Film "Zabawa w chowanego" będzie dostępny na YouTubie. Będzie można go obejrzeć za darmo, nie będzie też przerywany reklamami. na razie dostępny jest trailer.

"Zabawa w chowanego" - drugi film braci Sekielskich

"Tylko nie mów nikomu" autorstwa braci Tomasza i Marka Sekielskich ukazał się w 11 maja 2019 roku. Film dotyczący pedofilii w polskim Kościele katolickim został opublikowany na YouTubie. Jego emisja wstrząsnęła widzami. Do tej pory został wyświetlony 23 miliony razy. Zarówno "Tylko nie mów nikomu" jak "Zabawa w chowanego" sfinansowano z pieniędzy uzyskanych ze zbiórek.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości