Newsy

Cały weekend sportów zimowych w TVN Grupa Discovery. Będzie się działo

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
TVN

Już w najbliższy weekend fani skoków narciarskich będą mogli obejrzeć transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zawody odbędą się w Ruce w Finlandii. Konkursy zostaną pokazane w TVN, Eurosporcie 1 i Player.pl. Stacje przygotowały dla swoich widzów także wiele innych atrakcji.

Puchar Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosport 1 i Player.pl

Po inauguracji Pucharu Świata podopieczni trenera Michała Doleżała będą mieli kolejną okazję do walki o najwyższe cele. W najbliższy weekend rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne w Ruce. Oba transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże na żywo Eurosport 1 i Player, a niedzielne będą dostępne wyłącznie w serwisie player.pl.

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski poprowadzą studia wokół konkursów w TVN, a ich gośćmi będą Magda Pałasz, Jakub Kot i Sebastian Karpiel-Bułecka. Prowadzącym studio Eurosportu będzie Michał Korościel, a całość relacji bez reklam będzie dostępna w Playerze.

To jednak nie koniec zimowych emocji na platformach TVN Grupa Discovery. W nadchodzący weekend odbędzie się inauguracja Pucharu Świata w biathlonie. W Oestersund oczy polskich kibiców będą skierowane przede wszystkim na Monikę Hojnisz-Staręgę i Kamilę Żuk. Najlepszy komentarz zapewni duet Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora.

Zobacz video: Nieznane pasje polskich skoczków

Co czeka nas w nadchodzących miesiącach w TVN, Eurosport 1 i Player.pl?

W najbliższych dniach rozpocznie się również rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich kobiet (w Niżnym Tagile) oraz w biegach narciarskich (w Ruce). Zmagania biegaczek, w tym reprezentantek Polski, transmitowane będą w ogólnodostępnym kanale Metro, w Eurosporcie oraz Playerze. Kolejne emocje czekają miłośników narciarstwa alpejskiego, którzy będą mogli oglądać zawody w Killington i Lake Louise.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane będą w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, w tym z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open.

Plan najważniejszych transmisji w TVN, Eurosport 1 i Player.pl

Piątek 12:20, biegi narciarskie, Ruka, sprinty kobiet i mężczyzn, Metro, Eurosport 2 i Player 16:30, skoki narciarskie, Ruka, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player

Sobota 11:40, biathlon, bieg indywidualny kobiet, Eurosport 1 i Player 12:00, skoki narciarskie kobiet, konkurs indywidualny w Niżnym Tagile, Eurosport 2 i Player 13:25, biegi narciarskie, Ruka, bieg na 10 km techniką klasyczną kobiet, Metro, Eurosport 1 i Player 16:00, skoki narciarskie, Ruka, studio, TVN i Player 16:40, skoki narciarskie, Ruka, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela 10:10, biegi narciarskie, Ruka, bieg na dochodzenie techniką dowolną, Metro, Eurosport 1 i Player 10:55, biathlon, Oestersund, sprint kobiet, Eurosport 1 i Player 14:30, skoki narciarskie, Ruka, kwalifikacje, Player 15:45, skoki narciarskie, Ruka, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Jesteście fanami skoków? Tej zimy możecie je oglądać w TVN, Eurosporcie oraz na platformie Player.pl. Plan transmisji. Skoki narciarskie Ruka 2021: gdzie oglądać zawody Pucharu Świata?

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości