Newsy

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w TVN. "Absolutnie nowoczesne studio. Teleportacje, hologramy"

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Puchar Świata w Skokach Narciarskich w TVN
Puchar Świata w Skokach Narciarskich w TVNDzień Dobry TVN
wideo 2/3
Dzień Dobry TVNPuchar Świata w Skokach Narciarskich w TVN

20 listopada rusza studio skoków narciarskich, dlatego w Dzień Dobry TVN pojawili się Damian Michałowski oraz Sebastian Szczęsny, którzy je poprowadzą. To będą wielkie emocje, na które czekają polscy kibice.

Rusza studio sportowe w TVN

Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny poprowadzą studio sportowe w TVN. Wiele osób zastanawiało się, jak prowadzący Dzień Dobry TVN poradzi sobie w tej roli. Okazuje się, że dziennikarz ma cenne doświadczenie.

- Zaczynałem swoją przygodę w mediach od dziennikarstwa sportowego, od Igrzysk Olimpijskich, od Mistrzostw Świata - tłumaczył Damian Michałowski.

20 listopada startuje studio skoków narciarskich i zapowiada się moc atrakcji, niezapomnianych sportowych emocji. Na to wszystko czekają kibice.

- Studio absolutnie nowoczesne. Tak, jak rozwijają się skoki narciarskie, tak i nasze studio się rozwija. Teleportacje, hologramy, multimedialne. My zasiądziemy jak za sterami takiego wahadłowca kosmicznego i będziemy wspólnie z Damianem sterować tym, co tam się będzie działo. Wirtualne ściany, goście w studiu na żywo - zdradził Sebastian Szczęsny.

W sportowym studiu pojawi się wielu wspaniałych gości

Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny podkreślają, że w studiu sportowym pojawi się wielu fantastycznych gości. Wśród nich m.in. Kamila Karpiel, skoczkini narciarska.

Pojawią się też materiały, rozprawiające o skoczkach. Wiele z nich było nagrywanych latem.

- Skoczków chcemy pokazać od drugiej strony, takiej bardzo prywatnej. Co oni robią w wolnym czasie, czym się zajmują, czym się zajmują ich rodziny, jak spędzają czas z dziećmi - tłumaczył Damian Michałowski.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości