Gorące tematy

Sportowa zima w TVN. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Skoki na TVN
Discovery Skoki na TVN

Już w najbliższą sobotę, 20 listopada, na antenie stacji TVN, będzie można obejrzeć pierwszy z serii konkursów w skokach narciarskich. Na tym jednak nie koniec. Fani sportów zimowych wszystkie najważniejsze wydarzenia tego sezonu zobaczą na kanałach należących do Grupy Discovery. Sprawdźcie, jakie atrakcje dla was przygotowaliśmy.

Sportowa zima w Grupie Discovery

Z końcem listopada starują zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pierwszy raz w historii tego sportu wszystkie konkursy pojawią się na antenie stacji TVN, a także Eurosport i platformie Player.pl. Do marca będzie tam królował sport. Widzowie obejrzą nie tylko skoki narciarskie, ale także łyżwiarstwo figurowe, narciarstwo, czy zimowe igrzyska olimpijskie. - Nasz kanał marzył o pokazywaniu sportu i dzięki połączeniu z Discovery jest to możliwe - powiedział podczas konferencji prasowej Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN.

Dyrektor wyznał, że bardzo zależy mu, aby zaciekawić skokami młodszą publiczność. - Chcemy odmłodzić grupę widzów, chcemy pokazać tym zafascynowanym piłką młodym ludziom, że są jeszcze skoki – stwierdził Edward Miszczak. To właśnie z myślą o tych odbiorcach sporty zimowe trafią na platformę Player.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą oni mogli oglądać skoki w dowolnym momencie i miejscu. - Także na Player.pl i Eurosport trafią dodatkowe materiały i produkcje - dodał.

Skoki narciarskie w TVN. Kto poprowadzi studio? Kto będzie komentował zawody?

Pierwsze - w tym sezonie - zawody w skokach narciarskich odbędą się już w najbliższą sobotę, 20 listopada, o 16:00. Przed zawodami z widzami spotkają się Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny. Obaj wspólnie poprowadzą specjalne studio, gdzie - co tydzień - będą spotykać się z ekspertami, zawodnikami, a także miłośnikami sportów zimowych. W najbliższą sobotę pojawią się Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Kamila Karpiel.

Natomiast same zawody dla widzów TVN będą komentowali Marek Rudziński i Igor Błachut. Jak oceniają tegoroczny sezon i szanse naszych zawodników? - To będzie trudy i długi sezon, ale mam nadzieję, że będzie udany. Mówią, że nasi skoczkowie są świetnie przygotowani. Liczę na co najmniej jeden medal olimpijski – powiedział na konferencji prasowej Marek Rudziński, komentator sportowy.

Skoki narciarskie w TVN, player.pl i Eurosporcie 1

Od 20 listopada będzie można oglądać skoki narciarskie na antenach TVN, Eurosportu 1 oraz w Player.pl. Sprawdź aktualny terminarz skoków. Zobacz, gdzie oglądać transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości