Gwiazdy

"Małyshowmania", czyli program o życiu i karierze słynnego polskiego skoczka. Kiedy i gdzie możemy go obejrzeć?

Gwiazdy

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
 Adam Małysz

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie rywalizacje sportowców będziemy mogli obejrzeć na antenie TVN. Kilka dni przed startem zawodów mamy jednak małą niespodziankę. 11 listopada wyemitowany został program "Małyszomania". Show zostało poświęcone Adamowi Małyszowi, który dokładnie 20 lat temu odniósł pierwsze zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Jakie atrakcje czekają na widzów?

Małyshowmania - o czym jest program?

Adam Małysz to ikona polskich skoków narciarskich. Dokładnie 20 lat temu sportowiec odniósł zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, a także otrzymał Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Wydarzenie to otworzyło mu drzwi do wielkiej kariery, a także zapoczątkowało wśród społeczeństwa zjawisko zwane "małyszomanią". Tak też w pierwszej dekadzie XXI wieku Polacy masowo zaczęli interesować się skokami narciarskimi. Nic dziwnego spektakularne sukcesy sportowe Adama robiły i wciąż robią wrażenie, mimo że skoczek swoją karierę zakończył już 10 lat temu.

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich telewizja TVN postanowiła wyemitować nowe show "Małyshomania". Tam były skoczek opowiedział nieco więcej o swojej karierze i życiu prywatnym. Czego jeszcze możemy spodziewać się w nowym show?

- W programie w zabawny i niekonwencjonalny sposób pokażemy fenomen tego zjawiska, a sam Adam Małysz stanie przed kilkoma oryginalnymi wyzwaniami - będzie musiał w kreatywny sposób odpowiedzieć na trudne pytania dotyczące jego kariery i życia, zmierzyć się ze swoim byłym pilotem w Rajdzie Dakar w wyścigu zdalnymi samochodzikami czy rywalizować w kultowej grze Deluxe Ski Jump (gamingowe zmagania komentować będą eksperci Eurosportu) - informuje TVN Grupa Discovery.

Małyshowmania - gdzie obejrzeć?

To nie koniec niespodzianek. Gośćmi specjalnymi programu "Małyshowmania" byli Thomas Morgenstern i Andreas Goldberger. Show poprowadził natomiast Michał Kempa, komik znany szerszej publiczności z programu „Mam talent”. Warto również podkreślić, że program nie odbyłby się bez wsparcia oficjalnego sponsora - firmy Apart - dystrybutora szwajcarskiej marki Bergstern, której czasomierze dostępne są wyłącznie w salonach Apart i na apart.pl

Gdzie możemy obejrzeć program? Premiera "Małyshowmanii" odbyła się w czwartek 11 listopada na antenie TVN. Powtórki programu będzie można obejrzeć także na antenie Eurosportu (w piątek 19 listopada o godz. 18.00 i w sobotę 20 listopada o godz. 14.30). Program jest dostępny na platformie VOD Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości