Newsy

Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny poprowadzą studio przy konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
TVN
Olszanka/East NewsDamian Michałowski

Wielkimi krokami zbliża się sportowe święto. 19 listopada rozpocznie się Puchar Świata 2021/2022 w skokach narciarskich. Stacja TVN pokaże na żywo wszystkie konkursy rozgrywane poza Polską. Z tej okazji powstanie interaktywne studio, które poprowadzą znamienici dziennikarze - Damian Michałowski oraz Sebastian Szczęsny.

Puchar Świata w skokach narciarskich

Widzowie TVN będą mogli przenieść się w samo centrum sportowych emocji i zajrzeć za kulisy rywalizacji. A to wszystko dzięki najnowszym technologiom, które zostaną zastosowane w interaktywnym studiu. Zobaczymy m.in. "teleportacje" ekspertów i skoczków, a także grafiki AR (w rozszerzonej rzeczywistości, z ang. augmented reality), które pozwolą w nowoczesny i efektowny sposób przedstawiać informacje o sportowcach, ich wyniki z bieżących zawodów oraz klasyfikacji generalnej. Studio poprowadzą pasjonaci sportu, czyli Damian Michałowski oraz Sebastian Szczęsny.

- Duet naszych prowadzących to doskonałe połączenie wielkiego doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, wiedzy, poczucia humoru i energii. Intensywnie pracujemy, by wszyscy miłośnicy skoków narciarskich w Polsce mogli znaleźć w naszych studiach coś dla siebie - rozmowy ze skoczkami i trenerami, analizy ekspertów, materiały zza kulis Pucharu Świata... Już nie możemy doczekać się początku sezonu! - podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Zobacz wideo: Skoki narciarskie na antenie TVN

Skoki narciarskie na antenie TVN
Skoki narciarskie na antenie TVN
Dzień Dobry TVN

Prowadzący Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny

Dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi oraz ekspertami, łączyć się z reporterami, a także odkrywać przed widzami tajemnice skoczni.

- Wreszcie się zaczyna! Mam ogromną nadzieję, że podobnie jak ja, widzowie już nie mogą się doczekać tej chwili, kiedy ruszy karuzela Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem będzie się ona kręcić w nowych telewizyjnych okolicznościach, więc emocje są tym większe. Liczą się każdy start, każdy skok, każdy metr…, ale liczy się też każdy kibic! Wierzę, że wspólnie przeżyjemy niezapomniany, a przede wszystkim fascynujący sezon skoków narciarskich w TVN, Eurosporcie i Playerze - powiedział Sebastian Szczęsny.

Możliwość wzięcia udziału w tak wielkim wydarzeniu, to dla Damiana Michałowskiego powrót do zawodowych, sportowych korzeni.

- Nie mogę się doczekać pierwszych skoków tej zimy! Apetyty na sukces naszych zawodników mamy ogromne, podobnie jak te, które dotyczą nowej jakości prezentowania zawodów Pucharu Świata w TVN, Eurosporcie i Player.pl. Bardzo się cieszę, że przy jednym stole usiądziemy razem z Sebastianem Szczęsnym, bo to jeden z największych fachowców w tej dyscyplinie sportu. Gwarantujemy świetnych gości w specjalnie zaprojektowanym studiu i moc wspólnego kibicowania! - dodał Michałowski.

Puchar Świata w skokach narciarskich - gdzie i kiedy oglądać?

Pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/22 rozegrane zostaną w Niżnym Tagile od 19 do 21 listopada. Sobotnie i niedzielne konkursy indywidualne transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Eurosport i serwis player.pl pokażą na żywo dodatkowo piątkowe kwalifikacje.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze (pakiet Eurosport + Player).

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości